Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]Najczęściej popełniane błędy przez snajperów


qV3rt0s

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Snajperzy nie popełniają błędów.

Przynajmniej ja nie :P

Ale u nowicjuszy to to, że się pchają w tak oczywiste miejsca, że aż boli

na hotel, dźwig itd.

436951440626370320491.png

Opublikowano

Nie wiem, czy to potrzebny temat, ale jak dla mnie to:

- siedzenie w jednym miejscu przez pół rundy, camp spot się zmienia po 5 killach, chyba, że umiesz się schować i jesteś szybszy od innych

- granie M95 czy M82 na bliski dystans

- stawianie claymore'ów zaraz obok siebie

- kampienie na otwartym terenie

 

Jest tego sporo, może sobie coś przypomnę.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Snajperzy nie popełniają błędów.

Przynajmniej ja nie :P

Ale u nowicjuszy to to, że się pchają w tak oczywiste miejsca, że aż boli

na hotel, dźwig itd.

 

to nie są oczywiste miejsca dla nowicjuszy, jeżeli umiesz robić dobre uniki, cały czas praktycznie jesteś w ruchu i lubisz pobijać rekordy na odległość, to właśnie dźwig czy najwyższy możliwy budynek jest do tego.

a8ac30e6.png

Opublikowano

Dla mnie najlepsza jest plaża na A na omanie.

Nikt mnie nie widzi a ja właśnie ściągam takich prosów z dźwigu czy na D albo hotelu na heda...

Kolejny debilizm, to to, że często jesteś tak zapatrzony w campienie, że nie zauważasz, że przejęli ci flagę na kt jesteś, ale to już jest hard :P

436951440626370320491.png

Opublikowano

Jak grasz snajperem to nie pchaj się do walki na otwartym dystansie :)

Snajper jest od zdejmowania ludzi z daleka, nie od ''bliskiej'' walki.

Jak napisał Kicak nie należy siedzieć w jednym miejscu np. dźwig w Omanie bo zabijesz kogoś i jest to może snajper to masz przerąbane :D

Opublikowano

Jak grasz snajperem to nie pchaj się do walki na otwartym dystansie :)

Snajper jest od zdejmowania ludzi z daleka, nie od ''bliskiej'' walki.

Jak napisał Kicak nie należy siedzieć w jednym miejscu np. dźwig w Omanie bo zabijesz kogoś i jest to może snajper to masz przerąbane :D

Oczywiście, jeśli jesteś początkującym.

Ja np teraz z 10 rundek z sv98 na hura leciałem i staty tak 20/2 się utrzymywały, więc nie broń, a technika.

436951440626370320491.png

Opublikowano

Wiesz, czasem taki snajper oczyści sobie z kilkudziesięciu metrów okolicę nadajnika, a skoro team jest nieogarnięty to po co ma czekać? Ja raz grałem z 12 osobami w teamie i przez całą rundę byłem jedynym uzbrajającym.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Miałem podobną sytuację co Kicak :D

Ja czasami popełniam błędy że nie potrafie wycelować centralnie w Banie, w L9 ten bulletdrop za duży jest ;/

GNLS-Soxic.png

Opublikowano

Ja się ostatnio trochę z Surasmenem pobawiłem i już wiem jakie błędy popełniam i staram się je poprawić :)
Campienie w jednym miejscu, zbyt widoczne miejsca, gdy kula uderzy w korpus anie w głowę a widzę że strzelałem do snajpera to nie zmieniałem pozycji i bum surasmen mnie dedał :D
Mam kilka swoich ulubionych miejsc na Omanie które mam opanowane ale trzeba pozycję zmieniać...
Surasmen na Omanie nie tylko z A do Carriera jest 400m, jest jeszcze jedno miejsce z którego można 4-setki walić :P

Gdy siadasz przed kompem, przy drzwiach do pokoju zastawiasz minę claymore, by nikt ci nie przeszkadzal

37be2935.png

Opublikowano

Z gór przy bazie RU do A a plaży na dźwig, ale to już ciężko.

kolejny błąd snipera to to, że jak myślisz, że cię nie widać, to w cale nie musi tak być.

Starczy 1mm głowy wychylonej.

436951440626370320491.png

Opublikowano

Jeszce za pociągiem przy B na tym dużym hangarze z dachu do A jest 400m:)
No właśnie i ten 1mm głowy ty zawsze widzisz :D

Gdy siadasz przed kompem, przy drzwiach do pokoju zastawiasz minę claymore, by nikt ci nie przeszkadzal

37be2935.png

Opublikowano

Nie trzeba nawet tego 1mm widzieć ;) Wystarczy pomarańczowy napis, raz miałem tak na Sharqi, że gościu schowany był za osłoną, ale dobre parę metrów. A że kula opada, to strzeliłem nad osłoną, bullet drop zrobił swoje i leży :D Ale to trzeba już sporego farta mieć.

A największą głupotą jest właśnie stanie w miejscu, jak nie trafiłeś heda to spierdalaj, bo po tobie. Snajper ma tylko 1 strzał.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

czasami mam tak że mi się dupy nie chcę ruszyc z miejsca i sobie tak zdejmuję jednego za drugim bo nie zawsze się znajdzie jakiś ogarnięty snajper który mnie zdejmie...
Ostatnio prze kampiłem cała rundę na hotelu z m95 i l96 w zestawie i staty 23/0...Jakiś polak mnie próbował zdjąc kilka razy ale zawsze padał i mnie pózniej wyzywał :D

Gdy siadasz przed kompem, przy drzwiach do pokoju zastawiasz minę claymore, by nikt ci nie przeszkadzal

37be2935.png

Opublikowano

Albo jak biegnie sobie snajperek jakąś główną ulicą, lub przez jakiś plac przez sam środek i ma snajpę do kampienia i jak tak sobie biegnie jak bezbronny koziołek to jest prawie 100% szansa że ktoś go zdejmie.

Pomogłem? Daj lajka to nic nie kosztuje :rolleyes: .

Opublikowano

próba kampienia ze snajperkami typu svd,l96a1,gol,m24 itp oprócz sks,m95 i m82 z górki do A a ty sie śmiejesz tylko, że kula znika przed tobą.

Jeżeli poszukujesz listy ID przedmiotów Minecraft, komend WorldEdit, to zapraszam do mojego poradnika!

 

 

25hmxok.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...