Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Zakaz rozmów o religiach.


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elko ;) Proponuję zabronić zakładania tematów na forum o tym, czy Bóg istnieje, czy w niego wierzysz itd. Wywołuje to tylko zbędne kłótnie, a użytkownicy wyłapują bany oraz warny. Religia to sprawa prywatna, więc kłótnie są głupotą. Po co je prowadzić na forum? Bez przerwy owe dyskusje powstają i zawsze kończy się to tak samo - interwencją czerwonych.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

Wywołuje to tylko zbędne kłótnie, a użytkownicy wyłapują bany oraz warny. Religia to sprawa prywatna, więc kłótnie są głupotą.

To właśnie esencja trollingu.

 

Co do sugestii, to jestem na NIE. Nie bawmy się w nieporzebną cenzurę. Po drugie bez takich topiców byłoby po prostu nudno.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

,,1. Zabrania się zamieszczania na Forum i rozpowszechniania materiałów
zawierających treści ogólnie przyjęte jako niewłaściwe, m.in. treści
obraźliwych, pornograficznych, nienawistnych, zawierających groźby,
nawołujące do ksenofobii, rasizmu, antysemityzmu, konfliktów między
narodami a w szczególności niezgodnych z polskim prawem" Zacytuję :)

1368908122-U621182.png

Moderator Tworzenia stron WWW , ex.Moderator Dark Orbit,ex. Moderator Diablo, Helper Pogaduszek, Metin2, Dobre programy, Fan Art, MPC Media Team Recenzent.

Opublikowano

,,1. Zabrania się zamieszczania na Forum i rozpowszechniania materiałów

zawierających treści ogólnie przyjęte jako niewłaściwe, m.in. treści

obraźliwych, pornograficznych, nienawistnych, zawierających groźby,

nawołujące do ksenofobii, rasizmu, antysemityzmu, konfliktów między

narodami a w szczególności niezgodnych z polskim prawem" Zacytuję

 

Co Ci to daje? Pomimo tego, dalej są kłótnie i wyzwiska w tematach o religiach. Tak to od razu temat leciałby z hukiem.

 

Tak prawda, że trolle właśnie zlecą się na to czego nie wolno. Kolejny zakaz wywoła ich napływ, nein

 

Zakaz pozwalałby GM'om zamykać takie tematy, więc żadnego napływu by nie było.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

,,1. Zabrania się zamieszczania na Forum i rozpowszechniania materiałów

zawierających treści ogólnie przyjęte jako niewłaściwe, m.in. treści

obraźliwych, pornograficznych, nienawistnych, zawierających groźby,

nawołujące do ksenofobii, rasizmu, antysemityzmu, konfliktów między

narodami a w szczególności niezgodnych z polskim prawem" Zacytuję :)

 

Co do ma do rozmowy o religii? Uznajesz ją za pornografie czy co?

 

Sam temat - takie tematy powstaja raz na dwa dni, więc niech moderator pogaduszek je usuwa.

Opublikowano

Elko ;) Proponuję zabronić zakładania tematów na forum o tym, czy Bóg istnieje, czy w niego wierzysz itd. Wywołuje to tylko zbędne kłótnie, a użytkownicy wyłapują bany oraz warny. Religia to sprawa prywatna, więc kłótnie są głupotą. Po co je prowadzić na forum? Bez przerwy owe dyskusje powstają i zawsze kończy się to tak samo - interwencją czerwonych.

Po co zakazywać komuś tego, jak ktoś pisze sensownie to nie wyrwie bana, jak się kłócić to też z sensem i bez obrażania innych. Jak ktoś jest głupi to wylatuje z forum przez takie coś. butthurt? nie

Opublikowano

Po co zakazywać komuś tego, jak ktoś pisze sensownie to nie wyrwie bana, jak się kłócić to też z sensem i bez obrażania innych. Jak ktoś jest głupi to wylatuje z forum przez takie coś. butthurt? nie

ale w takich tematach jest flame x1238719238 i temat gdzie jest masa flame powinien być zamknięty, a nie że mod banuje i dyskusja dalej trwa.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

No tak rozmowa o religii to chyba najprawdopodobniej najgorszy temat do dyskusji, nie ma on końca gdyż nie ma twardych dowodów tylko nasz wiara .

Ja jestem na NIE gdyż jest to forum i mogą być tu prowadzone dyskusję, a jeżeli w temacie będzie za dużo spamu/wyzwisk itp to chyba oczywiste, że mod to zamknie :)

Ja do takiego tematu nawet nie wchodzę bo wiadomo, że każdy ma swój pogląd na ten temat.

1363095337-U286162.png

Opublikowano

Wolny kraj. Jak chcą to niech rozmawiają. Posty, które nic nie wnoszą raportuj i wtedy dostaną bany. :)

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

Nie potrafisz uzasadnić dlaczego w coś wierzysz?
Nie potrafisz uszanować tego czy ktoś wierzy czy też nie?

Najpierw naucz się szacunku do bliźniego, a potem oczekuj od niego tego samego.


Wolny kraj i internet, będę pisał co mi się podoba i jak mi się podoba.


Nie

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

Ja się zastanawiam czy niektórzy wiedzą jaka jest idea forum? Róbmy więcej zakazów, a posty na forum będą takie sztywne itd.

Dyskusja o wierze jest jak najbardziej do przyjęcia tylko trzeba się umieć wypowiadać itd, a nie wprowadzać flamewar czy też używać z przedziwnych argumentów.

 

Na nie.

1334497071-U17330.png

Opublikowano

Po prostu ignoruj te tematy. Ostatnio się w takim wypowiadałem, ale jednak mam zamiar je ignorować, bo z tego co zauważyłem to kłócą się tam max. 14 latki.

Opublikowano

W dupie z tym, niech sobie leżą tematy z flamewar'em, bo zamiast zamknąć, to trzeba sobie akcje nabijać.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...