Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

1.5! [100 Slotów!][Survival+Factions+Mini RPG][Gildie][EpicBoss][24/7]


ImRekla

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do zamknięcia, z powodu, że jest Edycja 8 serwera.. Edycja 8 ponieważ na serwerze się dużo wydarzyło.

Proszę o zamknięcie tego tematu.

Opublikowano

Serwer ładny... ALe niestety zbudowany pod kase... drop diaxów 0.12% a w IS za 2zł z groszami jest 12 diaxów... Za taką grę, to ja dziękuję ...

Opublikowano

mam problem ponieważ ktoś się podemnie poodszywa mój nick to oODark__KnightOo proszę o pomoc ponieważ nicku nie zmienie bo mam premium

Opublikowano

Serwer ładny... ALe niestety zbudowany pod kase... drop diaxów 0.12% a w IS za 2zł z groszami jest 12 diaxów... Za taką grę, to ja dziękuję ...

Hej, jak zbudowany pod kasę? Wiesz ze wysyłanie sms'ów idzie od razu na wirtualny portfel mojego konta OwnServer.pl? Chcesz jakieś dowody? A z tego portfelu nie mogę wypłacić sobie kasy tyko opłata serwera. I jak pod kasę? Nie zarabiam na nim.

 

@sirmarq

Rekrutacja niedługo będzie ON

@guz130

Nie wiem, jak Ci na to poradzić..

Ten nick już długo u nas gra ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...