Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zatrzymywanie / Wznawianie skryptu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Mam proste pytanie: Wiem, że mogę zamknąć Skrypt wybranym klawiszem. Ale czy mogę ustawić, żeby np. Klawiszem "w" się zatrzymywał, a Klawiszem "e" wznawiał?

Proszę też aby ktoś mi powiedział w którym miejscu to wstawić:

 

 

Func koniec() ;
Exit ;
EndFunc
HotKeySet("{F4}", "koniec") ;
While 1 ;
send("1") ;
sleep(1300) ;
send("2") ;
sleep(450)
send("3") ;
sleep(450)
WEnd ;
Opublikowano

Zatrzymywać zatrzymuje. Ale wznowić już nie chce. Cały Kod:

 

 

HotKeySet("w", "st")

HotKeySet("e")
Func st()
do
sleep(100)
until @HotKeyPressed = "e"
EndFunc ;==>st
Func koniec() ;
Exit ;
EndFunc
HotKeySet("{F4}", "koniec") ;
While 1 ;
send("1") ;
sleep(1300) ;
send("2") ;
sleep(450)
send("3") ;
sleep(450)
WEnd ;

 

Opublikowano

Ok, dziękuję. A mógłbyś jeszcze zrobić tak aby: Na naciśnięcie F1 się zatrzymywało a na F2 się wznawiało? Dam kolejne + :)

Opublikowano

HotKeySet("{F1}", "st")
HotKeySet("{F2}","st")
Func st()
   do
sleep(100)
consolewrite(@HotKeyPressed)
until @HotKeyPressed = "{F2}"
EndFunc   ;==>steeeeerfdsa
 

 

lajkami nie musisz mnie szantażować lol

  • 2 lata później...
Opublikowano

Jestem nowy w te klocki... Czy wie ktoś może dlaczego, gdy wkleje to na początek to za 1szym razem po włączeniu działa wyłączanie/pauzowanie a za każdym kolejnym nie reaguje?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jestem nowy w te klocki... Czy wie ktoś może dlaczego, gdy wkleje to na początek to za 1szym razem po włączeniu działa wyłączanie/pauzowanie a za każdym kolejnym nie reaguje?

 

Gdyż w kodzie podanym wyżej nie ma pętli trwającej, przez całe życie skryptu.

HotKeySet("{F1}", f)
HotKeySet("{F2}", f)
HotKeySet("{F4}", t)

While True
	Sleep(10)
WEnd

Func f()
	While (@HotKeyPressed <> "{F2}")
		Sleep(100)
		ConsoleWrite(@HotKeyPressed)
	WEnd
EndFunc   ;==>f

Func t()
	Exit
EndFunc   ;==>t

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...