Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] SA:MP w Minecraft ! Zapraszamy Serdecznie poszukujemy Ekipy !


newkamilo32

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SA:MP Minecraft




Zapraszamy Serdecznie do składania podań na ekipę !!!



Wzór


Imię:


Nick:


Staż w Minecraft:


znajomość RP:


Co potrafisz w plikach:


coś o sobie 5 Zdań!



Poszukujemy


Budowniczych Od 5 do 10 Osób


2 Osoby do Zrobienia Forum


2 Osoby które umieją modyfikować bukkit


2 Osoby które dobrze modyfikują pluginy!



Sponsorzy mile Widziani!!!!!!!




Podania Wysyłać na moje pw!!!!



Info o Serwie



Serwer posiada swojego Klienta!


PvP: ON (Tylko w Potrzebnych trybach!)


WL: OFF


Potwory: OFF


Zwierzęta: ON


Premium: OFF


(Na Serwerze będzie można zrobić swojego skina! aby go wszyscy widzieli ! nie po trzeba konto premium)



SS już niedługo!











Jeśli pomysł się podoba proszę lajka ... bardziej mnie to zmotywuje do pracy !!!


Opublikowano

Zero informacji na temat tego jak zamierzasz/zamierzacie to zrobić.

Jak widzę jak ktoś tak pisze..

 

"nie poczebne" ;

 

2 Osoby które umieją modyfikować bukkit

2. Osoby, które dobrze modyfikuą pluginy !

"Swojego launchera"

 

No wybaczcie, ale to wygląda jak napisane przez 12 latka (z cały szacunkiem dla osób w tym wieku) i mnie to osobiście odrzuca do jakiegokolwiek działania czyt. pomocy...

Cóż dopóki nie poprawisz tego, by wyglądało jak zapowiedź porządnego projektu to moja opinia będzie taka:

 

ODRADZAM WSZYSTKIM

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

Nie powinieneś czasem sam wiedzieć jak się pisze ? Już nie mówię o jakiś zaawansowanych i bardzo trudnych słowach, ale skoro widzę w zapowiedzi "poczeba", zamiast "potrzeba" to mnie, aż na kilometr odrzuca i świadczy to tylko o Twojej inteligencji...

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

Napiszę tak:

GTA to GTA, a Minecraft to Minecraft i jak ktoś będzie chciał sobie pograć w GTA, odpali sobie GTA i będzie grać.

Opublikowano

To jest prezentacja? :D Cóż mogę powiedzieć, mógłbyś się bardziej postarać bo to że dasz największą czcionkę, pozmieniasz kolory i cośtam napiszesz to raczej nie jest ani zapowiedź ani prezentacja. Mógłbyś dać więcej informacji, na jakiej zasadzie będzie działał ten serwer, a i lepiej nie zaczynać projektów jeżeli nie masz chociażby technika bo zanim znajdziesz dobrego technika to zdążysz zapomnieć o tym że nawet napisałeś tu temat.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...