Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy Posiadasz jakiś skin od 975 RP?


Piecu.

  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy posiadasz jakiego? skina? ile kosztowa??

    • Tak. Kosztowa? 975 RP
      18
    • Tak. Kosztowa? powy?ej 975 RP
      14
    • Tak. Kosztowa? Poni?ej 975 RP
      6
    • Nie.
      9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Założyłem ten temat do tego byśmy mogli dzielić się naszymi skinami.

Pytanie dotyczy tego , czy masz jakiś skin od 975 RP ?

Ja mam. iBlitzcrank :)

Zapraszam do komentowania i dzielenia się tym.

tumblr_nkcalyLwew1r9spw1o1_500.gif

Opublikowano

Talon Smocze Ostrze (975 rp)

 

Dziś miałem kupować skórke do Elise, ale kupiłem nowego champa.

y526IOx.jpg


Opublikowano

Dzwoneczek Katarina

Posterunkowa Caitlyn

Elise Lotosu

Eteryczna Kayle

i duuużo dużzzoo więcej, wymieniłem tylko te które mi sie naajbardziej podobają :D

 

@Down, co to za problem kupić PSC za 50 złotych i skin :D ? To nie jest wielkie osiągnięcie

Opublikowano

Nie wiem po co to ? Napewno bedzie close .

@t Mecha kha;zix , Mechaniczny cho gath , mistrzowska riven ..... i wiele innych .

Temat jest do tego , by podzielić się "osiągnięciami" kupionych skinów .

Jeżeli ktoś z "wyższych" zechce zamknąć temat, to jego sprawa.

tumblr_nkcalyLwew1r9spw1o1_500.gif

Opublikowano

W promocji kupowalem sporo skinow jak chromowaty rammus/kroliczek teemo.Ale z tym bugiem mam jeszcze cho gatha prime,wukonga nefrytowego i garena ze stali.

sstwc.jpg

Opublikowano

Dlaczego nie moge zagłosować na wszystkie 3? ;D ...

 

@off topic według mnie bez sensu...i wydaje mi się ze stworzyłeś ten temat aby "zaszpanować" swoim skinem :)

Opublikowano

Dlaczego nie moge zagłosować na wszystkie 3? ;D ...

 

@off topic według mnie bez sensu...i wydaje mi się ze stworzyłeś ten temat aby "zaszpanować" swoim skinem :)

Co kupiłem ok. gdy wyszedł?

nie ale, nie jestem szpanerem

tumblr_nkcalyLwew1r9spw1o1_500.gif

Opublikowano

Znam pewną osobę, która ma do każdej postaci skina, nie ma na co wydawać kasy chyba.

ma ich około 100.

tumblr_nkcalyLwew1r9spw1o1_500.gif

Opublikowano

Znam pewną osobę, która ma do każdej postaci skina, nie ma na co wydawać kasy chyba.

ma ich około 100.

To do każdej czy około 100 ? Zdecyduj sie :)

@top Mam skina Bladecraft Orianna (975)

Totemic Maokai (487)

Glaive Warrior Pantheon (487)

Full Metal Rammus (IEM Katowice)

Pewnie jest coś jeszcze, ale nie pamiętam ;d

Opublikowano

Dragon Fist Lee Sin <3 487RP

2x Free skrórka (ali, trist)

i do GP ten duch za 975RP

Veni, vidi, vici.
U mirin' brah?
Zyzz!

Opublikowano

2 moje ulubione skórki

Gentlemen oraz bot nunu.

i jakieś tam za 978

 

nie będę wypierdalał z tego forum. Nie przeczytalem tresci tematu, leci raport za flame. Mam też twoje ip, wiec spodziewaj się jutro o 18:00 napadu na chate. Jusz stary nie zyjesz. Radze wyjechac do innego kraju, bo cie znajde.

 

 

Opublikowano

Frostblade Irelia - 487RP

Heartseeker Vayne - 487RP

Riot Girl Tristana - darmowa

Unchained Alistar - darmowa

Opublikowano

a ja mam 80 skinów w ty wszystkie legendarne -.- bez sensu temat

 

KIKI NIE ZAMKNĄŁEŚ :C

 

Nie zauważyłem twojego psota KIKI xD bo byłem na pierwszej stronie i odrazu napisałem :s

Opublikowano

Mam sporo skorek, ale z tych drozszych to pulsfire ezreal i brolaf. I nie, nie kupilem ich z buga RP.

Bardzo proszę o ściągniecie kilku %.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...