Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Typu Kwadratowa Masakra [KM4] 24/7 Dedyk (WL)


Kostkomaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Kwadratowa Masakra

Sezon 4

informacje.png

strzalka.gif TYP: KM4 [1.5 ]

strzalka.gif Sloty: 10 :D

strzalka.gif IP: Zostanie podane po otwarciu

strzalka.gif Potwory: on

strzalka.gif Zwierzęta: on

strzalka.gif PvP: on

strzalka.gif Premium: off

strzalka.gif Nether: on

strzalka.gif BialaLista: on

admini.png

1.Head Admin: kostka0809

2.Admin: kawadodek2000

pluginy.png

JAK NA KWADRATOWEJ MASAKRZE 4

inf.png

 

Na serwerze zostanie wprowadzona opłata w postaci około 3 zł [sms] /miesięcznie ,aby uniknąć grifu...

Nie podoba ci się to nie musisz grać. Grałem na wielu serwerach na których grif był na każdym kroku.

 

Numer: 72068 Kod: AP.X200 Cena sms'a: 2,46 PLN Cena doładowania serwera: 1,22 PLN

 

1.Diax za Sms: 70068 AP.X50 0,62 PLN 0,31 PLN

 

Wzór Podania:

 

- Nick w MC:

- Wiek:

- Coś o sobie:

- Doświadczenie:

- Grifujesz??:

- Mutacja [ TAK/NIE ]:

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Kontakt: Na priv mpcforum ,lub pod tematem......

 

 

TS3 zostanie podany w najpliższym czasie.....

 

 

POZDRAWIAM

Opublikowano

10 slotow i mam placic haha jeszcze kupowanie diaxow. Kwadratowa Masakra to fajna zabawa z kolegami tam sie trlololouje a nie kupuje diaxy za 1zl i wgl nie polecam tu grac.

Opublikowano

24. Zakaz tworzenia publikacji w działach Modding, Zarządzanie, Tutoriale i głównym. Kara za pierwszym razem : 0% i blokada pisania na 24h+ publikacja ląduje w koszu. Każdy kolejny raz : 5% i blokada pisania na 48h + publikacja ląduje w koszu

Kappa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...