Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineFanSkim , Profesjonalny serwer Factions. [1.5] Sloty rosną. Dojrzała administracja. Wiele pluginów pod serwer oraz No Prememium ! ! !


SlenderPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

8ccbc7312a43a.png

########090661348cbaf.png########

TYP: Survival + Factions [Gildie]

c5081f97fbc5d.png: MineFanSkim.gomc.pl

Ilość slot: 20

Potwory: TAK , wszystkie możliwe z dodatkami Bossów które są używane tylko na eventy

Zwierzęta: TAK , no chyba tylko psy , oceloty i koty?? Ale są.

PvP: TAK, na spawnie nie. spawn jest oznaczony czerwoną linią nad naszą głową.

Premium: Nie , każdy może wejść na serwer.

Nether: TAK , oczywiście .

Biała Lista: Nie . Lista jest tylko otwierana na czas prac technicznych.

54252c15dbec4.png

Są dobrze skonfigurowane , dobrze dobrane pod nasz serwer.

cb4cfef75c4ae.png

Właściciel : dAmian3k

Administracja : Seba40, Steel

Support : Mr_SereK - GG - 44883447

709252bd9a78f.png

Tak jak wyżej , jest 20 slot które powiekszamy. serwer hostowany na owncraft.

Strona WWW/ forum w trakcie prac . Vip jest rangą kupną info na serwerze.

Z administracją kontaktujemy się w grze lub z pomocnikiem po przez GG.

Na Serwerze dodaliśmy OtherDrops;]

Raty to :

Diax 0.25 %

Złoto 1%

Żelazo 1%

Szmaragd 0,50

Widzimy się w grze , liczę że wbijecie. Gdy spawn będzie już w 100 % gotowy wstawię jakieś fotki ;]

Administratorzy !

Moderatorzy !

 

To do was ! ! !

Jest to oficjalny temat stworzony przez Administracje serwera.

Tematy robione przez naszych graczów serwera można usunąć!

szit.jpg

 

Co ci szkodzi? Daj Lubie to !!

Opublikowano

Ogar administracja

mili gracze

fajna atmosfera

Polecam ^^

Czy rek on?

rekrutacja aktualnie jest off , gdy wyjdzie forum będziemy szukali moderatorów. Lecz o forum będziemy rozmawiać tylko w grze / gg ponieważ nie możemy reklamować innego forum, na tym.

szit.jpg

 

Co ci szkodzi? Daj Lubie to !!

Opublikowano

Totalnie nie polecam... Pierwsze spotkanie z serwerem? Creepery ON na spawnie. Jezeli macie chęci do dłuższej gry na tym serwerze to odradzam.

 /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/

 \/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...