Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Handel na allegro


EloElas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie czy za handel na allegro mogą coś mi zrobić (wiem że to nie możliwe ale dla pewności pytam) ponieważ podałem na aukcji swoje gg i do mnie napisało GameforgeAllegro taki list :Treść wiadomości:
Informujemy Pana, że jest Pan oskarżony o sprzedaż własności firmyGameForge 4D GmbH. Dotyczy to aukcji o numerze 3105352754. Zgodnie zkodeksem prawnym jest to przestępstwo, za które grozi odpowiedzialnośćkarna:§7 Prawa administracji projektu względem kont(I) PostanowieniaogólneWszystkie konta, łącznie z ich surowcami, wyposażeniem,umiejętnościami, itp. są wirtualnymi przedmiotami w grze.Użytkownik nieuzyskuje prawa własności, ani żadnego innego prawa do konta. Wszystkieprawa do kont i ich zawartości nalezą do Gameforge. Żadne prawo, a wszczególności prawo do wykorzystywania zawartości, nie może byćprzeniesione na użytkownika.(II) Zakazy dotyczące użytkowania: Bezpisemnej zgody Gameforge zabronione jest porozumiewanie się z osobamitrzecimi w zakresie przekazywania lub wykorzystywania, czy ujawnianiazabezpieczeń kont i danych dostępu. Zakaz tyczy się w szczególnościsprzedaży kont, surowców, czy uzyskiwania jakichkolwiek innych profitówprzy przekazywaniu kont lub surowców innej osobie. To samo dotyczysprzedaży danych dostępu do kont, praw do wykorzystywania kont, orazinnych prób złamania tych przepisów. Naruszenie tych lub innych praw, wszczególności praw autorskich, będzie wiązało się ze zgłoszeniemtakiego faktu odpowiednim organom i złożeniem oskarżenia w stosownymurzędzie.(III) Wyjątki Dozwolone jest bezpłatne, ostateczne przekazaniekonta jak i handlowanie surowcami wewnątrz serwera w stopniu, w jakimzezwala na to Regulamin Gry. Dozwolone jest kopiowanie i rozprzestrzenianieoprogramowania udostępnionego na stronie gry (Klient) tak długo, aż jegozawartość nie zostanie zmieniona i nie jest motywowane uzyskaniem profitufinansowego.Oznajmiam iż 24h od wysłania ostrzeżenia na Pana/Pani adrese-mail, zostanie wszczęte postępowanie karne odnośnie wymienionegowyżej wykroczenia.GameForge 4D GmbH widzi 3 rozwiązania tejsytuacji:1.Wypełnienie Formularza o zbanowanie konta na okres:a) 7dniB)Stała blokada konta ( w przypadku gdy posiada się na koncie wcześniejnałożone kary )2.Grzywna w wysokości 500zł - 5 000zł 3.Sprawa w sądzierejonowym na zasadzie ( §7 Prawa administracji projektu względem kont )wykorzystywanie gry Metin2 na własną korzyść. Aby załagodzićsprawę i ominąć konsekwencję karne za popełnione wykroczenie należywypełnić formularz, korzystając z poniżej podanego wzoru:1. Imię i nazwisko2. Nr. Aukcji.3. Id konta Metin 24. Poczta na jakiej zarejestrowane jest konto. (ID/ hasło).Zalecamy założenie świeżego adresu.5. Adres kontaktowy i nr. [xxxxx]żeli w ciągu 48h nie otrzymamy odpowiedzi zostanie wysłanewezwanie sądowe pod Pana/Pani adres.Nasz adres e-mail [xxxxx]. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletniąodpowiedzialność ponoszą prawni opiekunowie. Nic nie zmieni zakończenie aukcji.=========================================================================================Gameforge4D GmbHAlbert Nestler-Strasse 8D-[xxxxx] Karlsruhe Sąd Rejonowy w Mannheim,rejestr handlowy: HRB 111190Nr ident. VAT: DE247446041Dyrektorzy generalni:Carsten van Husen, Klaas Kersting

Opublikowano

siema no raczej jak dostales taka wiadomosc to moze byc lipa.w wiadomosci powinienes miec napewno jakis odnosnik do gameforge czy cos takiego.Wyslij mi na pw link do aukcji na allegro obczaje co i jak.

Opublikowano

Dzisiaj już był o tym temat nie masz się co przejmować pisali że to fake..

''Moc Energia Amfetamina''

 

Opublikowano

Powiem Ci tak oni nie mają Ci nic prawa zrobić to jest tylko takie zastraszanie jak z pobieraczkiem. A jak by coś się sapali to napisz im niech się wezmą za hackerów

Opublikowano

1. Od kiedy GameForge pisze na GG ?

2. Zwykłe zastraszanie - pierododl to :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nawet jeżeli byłaby to prawda robisz taki myk :
Edytujesz swój wpis na allegro z aukcją dopisując na końcu:

 

" sprzedaję czas poświęcony na stworzenie tego bla bla bla , ponieważ konto jest własnością GameForge"


I mogą Cie cmoknąć .

Ponadto nie pisaliby na GG tylko w takim przypadku dostałbyś pismo które w tym momencie by Cie do sądu wzywało bądź do zapłacenia odszkodowania i to z pieczątką kancelarii ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...