Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Witam mam problem z laptopem asus


Mówmikotku998

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z laptopem asus oto on -http://www.lidercen.pl/produkt-asus-k50ie-sx159-tylko-u-nas-darmowa-dostawa-na-rtv-perfumy-foto-it-drobne-agd-zamowienia-powyzej-200zl-regulamin-na-stronie-73843.html?partner=1# już nie mam na niego gwarancji niestety ten lapek po 1 h grania na grach czy siedzenia na forach strasznie sie przegrzewa i czasami sie tnie a co najbardziej wkurza to to ze warczy jak by sie kontkuwkom przecinalo metal tak warczy co mam zrobic zeby tak sie nie dzialo pytam z ciekowsci ??

1 laptopa nie dam do naprawy sam go naprawie

2 . co wy polecacie zrobic na waszym miejscu

3 .pozdrawiam dobre odpowiedzi mów mi kotku :) ;p

4 . ta wiem że ten lapek jest do d... slaby ale na 18 :) kupie nowy ale chce go naprawic co wy polecacie ''[ co byście wy zrobili na moim miejscu ?

??

Opublikowano

Po co zakładasz drugi taki temat?

Rozkręć go, oczyść chłodzenie i nowa pasta na proc

 

Po co zakładasz drugi taki temat?

Rozkręć go, oczyść chłodzenie i nowa pasta na procesor.

heh wrazei co tak pytam ile kosztuje pasta jestes pewny ze to cos da ?

Opublikowano

Tak pasta napewno coś da + oczyść chłodzenie. Dobra pasta koło 20-30zł.

aha nie no spk morze już wszytko bendzie ok thx zamykam temat ;p

Opublikowano

Tylko tutaj pytanie czy będziesz umiał to dobrze zrobić i później nie mieć pretensji, że Ci lapek nie działa z twojej winy.

 

@Edit: może jednak oddaj do serwisu, to dużo nie kosztuje.

 

Polecam zakup najpierw słownika ortograficznego 30-40zł, a przyda się na lata.

Opublikowano

Tylko tutaj pytanie czy będziesz umiał to dobrze zrobić i później nie mieć pretensji, że Ci lapek nie działa z twojej winy.

 

@Edit: może jednak oddaj do serwisu, to dużo nie kosztuje.

 

Polecam zakup najpierw słownika ortograficznego 30-40zł, a przyda się na lata.

AHHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHHA ojc bo sie zleje dzieciku gbys wiedzial ile ja przed kompem h siedze ;p heh zegnam koncze temat ;p

Opublikowano

Nie masz takiej władzy zeby zamknąć temat uczniu!

@topic

Oddaj do serwisu za jakieś 20/30 złoty. Ew. z 60 razem z pastą i chłodzeniem ,ale można to zrobić w godzinke max to nie umiesz długo tam czekac.

21515.jpg

Opublikowano

I co się okazuje? Że ten idoita chce zmieniać płytę główną bo nie umie zdjąć chłodzenia procesora, i nie wie gdzie pastę nałożyć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...