Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|HPCRAFT|Survival[Factions]<SzybkiExp> BOSSY MOŻNA NAWET MIEĆ EQ PROTECTION 10


mikirusser

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj!







post-413390-0-91519100-1362761579_thumb.





post-413390-0-04611800-1362812208.png





strzalka.gifNazwa Serwera:HPCRAFT


strzalka.gifSloty:20


strzalka.gifIP:hpcraft.gomc.pl


IP2:xyz.owncraft.pl:7554


strzalka.gifNether:ONLINE


strzalka.gifPvP:ONLINE


strzalka.gifPremium:OFFLINE


strzalka.gifBiałaLista:OFFLINE




post-413390-0-31667900-1362812212.png





[WLASCICIEL]RedPower253


[ADMIN]JanoRPK


[ADMIN]Useerr





post-413390-0-68812100-1362812214.png




Dobrane do dobrej rozgrywki




post-413390-0-76400000-1362812204.png




Jest to serwer jakich mało Survival [GILDIE][ZWIĘKSZONYEXP]


Oraz SurvivalGames


Diamenty ze Stone 1.5%


Warto zagrać u nas nie ma lagów nie wiele serwerów ma [ZWIĘKSZONYEXP]


Dlatego drogi graczu ZAPRASZAMY CIĘ w nasze skromne progi


Serwer się cały czas rozwija i GWARANTUJE że nie padnie po miesiącu


Nie będę się więcej rozpisywał napisze tylko tyle


ZAPRASZAMY CIE



To cie zaciekawi prawie na większości serwerów nie da sie zdobyć eq lepszego niż dotychczas


u nas na serwerze sa bossy z których można zdobyć np miecz ostrość 10 i tak dalej


więcej info na


www.hpcraftpl.ubf.pl/forum


temat tylko dla zarejestrowanych/zalogowanych




Spoko Administracja


Ładny Spawn


Eventy co TYDZIEŃ



W PLANACH


PAINTBALL MAPA De.Dust.2 z CS.A 1.6




SZUKAMY MODA/KIDMODA


TAM SKŁADAMY PODANIA


www.hpcraftpl.ubf.pl



Fotki:




 

Opublikowano

nie masz czego reklamować zrób sobie własny temat a nie wchodzisz na inne i myślisz że jesteś fajny WYPIER.....



@ref



@ref

 

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...