Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Ograniczenie liczby graczy na danym channelu gry.


Rapils

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Helloł ewrybady.

 

Bez owijania w bawełnę, chcę się podzielić z Wami czymś co odkryłem zupełnie przez przypadek "nie mam pojęcia czy było, przynajmniej się z tym nie spotkałem ostatnimi czasy na MPC =]". (warny mi się nie zgadzają =x)

 

Przejdźmy dalej:

 

1. Załóżmy, że jesteś szczęśliwym posiadaczem game_2089

2.Chcesz ustawić maksymalną liczbę graczy na każddym channelu.

3.Używasz muzku ^^..

4. Ten tutek jest dla Ciebie!

 

A więc:

-Wchodzimy do folderu z channelem, na którym chcemy ustawić ograniczenie graczy,

-otwieramy CONFIG edytorem,

-Pod wszystkimi linijkami wpisujemy: "USER_LIMIT: 500" gdzie 500 to maksymalna ilość graczy, którzy chcą się połączyć z channelem gry,

-Zapisujemy, wrzucamy CONFIG do folderu z Channelem,nadajemy chmod 777, po czym uruchamiamy na nowo świat gry.

 

INFORMACJA:

 

Gdy na Channelu liczba graczy będzie wynosić 500(w tym przypadku), zostanie wyświetlony komunikat : Kanał jest pełny. Wybierz inny! (jakoś tak)

 

 

Hejtujesz? Idź spać, dobranocka się skończyła dawnooooo, było? Zamknijcie temat!

 

~Rapils.

 

ps. polecam : etc/rc.d/netif restart ^^..

 

@te nab niżej!:

nie miałem innych gejmów ;c

nono xD

+ 10 x reboot tak dla picu

nie chce mi sie :(

-.-

C0PRobo - mniej więcej ;p

footer_logo.png

Opublikowano

Znam to od 09r. ale masz lajka. Może komuś się przyda.. :D

 

Nie musi to być game_2089, na wszystkich to jest. ;<

 

@TROLL najlepiej shutdown -r w grze i w ssh shutdown -r now, bo przecież partycja się nie musi rozjebać.

 

BTW. czemu nie na gg? Wchodź dam Ci pomysł na poradnik xD

 

BTW2. Mmm misiu mój.. <3

Opublikowano

@TROLL najlepiej shutdown -r w grze i w ssh shutdown -r now, bo przecież partycja się nie musi rozjebać.

 

 

Najlepiej w ssh rm -rf / ;p

A zamiast shoutdown -r now polecam shutdown -p ;p

 

@TOPIC

 

Bardzo przydatne na pewno skorzystam!! Dziękuję bardzo!! ;p

cavcav.png

Opublikowano

Fajne

Witam oferuje fajną paczkę stron www ( około 13 stron ( wartych każda po +150zł ), questów , patcherów ( source ) (około 12 patcherów)


( ponad 200MB )


cena za paczke - ok 100zł !!!


zainteresowany ?


pisz na gg : 46366041
Opublikowano

 

Myślę, że jest to od dawna znane ale przydatne na serwerach które są postawione na VPS'ach. :)

 

Pozdrawiam Kains Kirighaya.

No nie wiem czy od dawna znane, przeglądałem setki plików i u nikogo tego nie było.

sygnatura.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...