Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Kassadin czy Akali


Koper0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema,

mam problem z wyborem postaci jak myślicie która ma większe dmg, lepszy system ucieczki itp.

możecie też podać inne postacie za 3150pz (tylko nie :Katarina i Pantheon) z góry dzięki za odpowiedzi

Opublikowano

Lepszy system ucieczki to Kassadin bez wątpienia. Większy dmg ciężko określić, Kassadin bije bardziej aoe, Akali one target.

 

Ja polecam Akali:

+spora mobilność

+po 6 lvlu dominuje linię

+dmg w jeden cel

+niewidzialność

+mocna przez wszystkie fazy gry

+/- energia zamiast many

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

Szczerze to Akali i Kassadin są dobrzy, ale moim zdaniem Akali jest ,,Lepsza'', ponieważ:
- Doskok
- Niewidzialność
- Dobry haraz z Q
- Dobry damage ze all spelli (Q + Ulti + Zmora Licza)
- Znakomity Escape (W oraz ulti)

P.S.
Build:
- Buty Maga
- Zmora licza

- Mieczo-Pistolet Hextech (Zamast tego możesz zrobić Wolę Starorzytnych)

-Zabójczy Kapelusz Rabadona
- Kryształowe Berło Rayle (Coś takego)
- Berło Odchłani (To lub Kostur Pustki)

 

Myślę że dostane +

Opublikowano

Akali jest dobra na kazdym elo.Ma naprawde dobre combo potrafiace w late zmiazdzyc w sekunde adc.Do tego dochodzi to ze ma energie zamiast many a takze niewidzialnosc z w.Spokojnie mozna nia pente strzelic,nawet solo jak nie maja zbyt duzo hp i cc'kow.Na lini najlepiej defowac do 6lv a potem wrocic sie do bazy.Kupic itemki i juz spokojnie combo wykonywac.Polecam akali

sstwc.jpg

Opublikowano

Kassadin !

Dobry silence z Q

Harras

Odnawia manę + dodatkowe dmg z W

Slow z E

Kontra na większość midderów

Jeden z najlepszych systemów escape w grze (flash z dmg co parę sekund)

 

Akali też nie jest zła, ale trzeba kontrolować jej energię i przed 6 lvlem łatwo ją zabić.

2rp9q8l.jpg

Opublikowano

Kassadin :

+Co chwile darmowy flash z ulta co za tym idzie dobry system esc.

+Mocne skille

+dobry haras

+op na mida dzieki jego pasywce dlugo nie musi recallać

-papier

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

akali must have.

Jest to według mnie postać do carrowania . Jak jest tf to wpakujesz się na ult w emeny adc na jedno combo.

Gram dużo akali i w late z ult bierze 600dmg do tego Q ,który robi poke-dmg

fajny pasiv

1366207790-U344225.png

by me

Opublikowano

Jest tylko problem ponieważ po ostatnim patchu tym 3.04 passyw Akali źle działa. Nie wiem kiedy to zostanie naprawione, nie szukałem info.

Opublikowano

kasadin

-dobre CC (silence i warunkowy slow)

- jeden z lepszych zabójców innych casterów

- bardzo dobre ulti (wbudowany Flash)

- dobry pick jako anty-caster na mid lane

onlinexsyg2.png

ZAPRASZAM NA SERWER SURVIVAL+ FRAKCJE
IP: SV.CRAFTME.PL

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...