Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własny spray w Cs 1.6? Możliwe! Wbij i oceń już teraz!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukając na forum nie znalazłem takiego tematu więc sam go zrobię, nie raz widziałeś/aś już niestandardowe loga jak ktoś to robi... Też chcesz? Zapraszam do obejrzenia tego krótkiego poradnika.

Pierwsza czynność: 083.gifInstalujemy Halfife Logo Creator
download.png
Druga czynność:
Wybór należy do was:

083.gif Robisz grafikę w programie do tego przeznaczonym.
083.gifŚciągasz gotową grafikę.


Trzecia czynność:
083.gif Po zainstalowaniu i odpaleniu pierwszy raz HLC musimy wybrać miejsce hl.exe standardowo: steam\steamapps\twoj@login\counter-strike\ i klikamy OK.
fef7_1.jpg

Czwarta czynność:
083.gifPo otworzeniu programu klikamy OPEN, po czym wskazujemy obrazek który ma zastąpić spraya.
35fe_2.jpg
Piąta czynność:
083.gifW celu dostosowania obrazka klikamy autosize.
Szósta czynność:
083.gifTeraz w lewym dolnym klikamy Save it to, następnie klikamy na przycisk ...

d812_5.jpg
Siódma czynność:
083.gif W oknie które nam wyskoczyło wskazujemy lokalizację oraz nazwę naszego gotowego pliku do zapisania: steam\steamapps\counter-strike\cstrike ( w przypadku polskiej wersji steam spray wrzucamy do cstrike_polish ) i zapisany plik nazywamy tempdecal.wad i klikamy na zapisz.
ósma czynność:
083.gifW celu zapisania w wybranym miejscu klikamy Make Wad.
2369_7.jpg
Dziewiąta czynność:
083.gifW celu zapobiegnięcia usunięcia spraya, należy nadać tylko do odczytu plikowi temdecal.wad

Dziesiąta czynność:
083.gifBaw się dobrze! :D

Jest to jeden z nie licznych sposobów na własne logo :D Dzięki za czytanie komentujcie i oceniajcie, w razie problemów pisać a chętnie pomogę :3

sgh.png
KLIK!! W napis wyżej by ocenić :D
Gdy do mnie piszesz na gg,skype i pw przedstaw się i dopiero opisz czego

ode mnie potrzebujesz :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...