Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Szukam tanią nagrywarkę XBOX 360 HD.


MCkapiw

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ; )

Poszukuję dobrej a zarazem taniej nagrywarki do konsoli xbox 360 ! :)


Myślałem nad Avermedia Game Capture HD ( http://allegro.pl/avermedia-game-capture-hd-ps3-x360-wii-h264-i3099259420.html ).


Jednak wciąż nie pasuje mi cena :c Wiem że nagrywarka jest na prawde świetna... No ale cóż... :c Cena ceną...


Czy znajdę coś tańszego i prostego w obsludze? :)


Oczywiście minimalna jakość jaką potrzebuje uzyskać to 720p !


Pozdrawiam ! ;)

card.png

Opublikowano

Jesli chcesz nagrywac to pewnie wiesz, ze to nie jest tania sprawa. Wedlug mnie Avermedia jest bardzo dobra w stosunku cena/jakosc. Mozesz poszukac czegos tanszego, ale to odbije sie na jakosci wideo.

ruch_13.jpg
Opublikowano

Ja właśnie poszukuje czegoś z miare dobrą jakością i ceną ; )

Nie wymagam full-HD tak jak uciąga Avermedia, wystarczy 720p :D

A nawet jeżeli nie, to po prostu proszę o jakieś które polecacie ;)

card.png

Opublikowano

Mozesz kupic EASYCAP za grosze ( max 30zł z dostawa )

EasyCap z góry odpada... Potrzebuje proste urządzenie bez zbędnego kombinowania ^^

card.png

Opublikowano

Kup jakąś kartę telewizyjną w 360p będzie ci nagrywać jeżeli chcesz w HD to co najmniej 200 zł musisz dać

damjian.png

  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...