Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Silkroad- Europe 125 cpa 125 skills webshop


Bobini

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Silkroad-Europe

A wiec tak:
  • 125 cap
  • 150x exp
  • 160x exp w pt
  • 200x Drop
  • 15x gold w weekendy zwiększony ;)
  • 7.5x zwiększony spawn ginatów
  • 25x job rate
  • 10x drop stonów
  • Magic Pop x10
  • Skile 125 lvl
  • Prędkość chodzenia zwiększona na stałe
  • Mbot działa lecz zakazany
  • 3 silki/godz
  • Specjalne skile do wykupienia za pkt które otrzymujemy za zabijanie unique
  • Rebirth system
  • Vote system
  • Stony u npc
  • Suny u npc od 1dg do 9dg
​Start items:
  • beginner return scroll 20 szt
  • hp mp potions 100 szt
  • pegasus 5szt
  • 20% damage increase scroll 5 szt
  • 20% damage absorption scroll 5 szt
  • Devil spirit grade b
  • exp increase scroll 7dni
  • 2 magic pop card
  • 5 reversów
  • 5 100% ressurection scroll
  • 5mln gold
  • 1m sp

To sa najważniejsze informacje teraz wytłumaczę nowości żeby nie było zbędnych nieporozumień.

Punkty za zabijanie unique:

Za każdego unique dostajesz punkty które po zalogowaniu się na stronie można wydać na specjalne nowe skile. Dla przykładu str +50 , int+50 hp +8500 mp+8500 i kilka innych.

Rebirth system:

Wymagania:
  • co najmniej 110 lvl najlepiej 125 zaraz wytłumaczę dlaczego
  • 75 vote points (masz ich 42 co 12h za głosowanie na stronie)
Gdy spełnimy wymagania wylogowujemy się z gry, logujemy się na stronie wybieramy characters i dalej rebirth.
Po rebirth Skile zostają !! dlatego tez najlepiej jest go robić na 125 lvl gdy masz wymaxsowane skile , nasz lvl resetuje sie do 1
srt i int resetuja się do 20
dostajesz 5 extra stat pointow do rozdania w str albo int
Mastery resetuje się wiec masz skille np. wizz/cler to po reb możesz dodatkowo dodać skille z innych mastery!!

Na serwerze powstała polska guild Domination pm do Elewator, Nimfoman, BoWPL, Natka chetnię pomożemy nowym graczom.

Strona:
http://silkroad-europe.com/?pg=register&ref=pawbin3
Register:
http://silkroad-europe.com/index.php?pg=register
Download:
http://silkroad-europe.com/index.php?pg=download

Poprawiłam linki - wychodzące umieszczamy w code.
/Miyoshi.

Konta trzeba zakładać używając e-mail na interia.pl ponieważ na inne skrzynki nie dochodzą verfication e-mail.

NICK ELEWATORS

Opublikowano

Mastery resetuje się wiec masz skille np. wizz/cler to po reb możesz dodatkowo dodać skille z innych mastery!!

Magic Pop x10

 

Troszkę mnie to przeraża, a za razem może być ciekawie.

 

A powiedz mi jeszcze ten "rebirth" można wykonać tylko raz? Pamiętam, że był chyba jakiś serwer z czymś takim i było można wykonać taki zabieg kilkakrotnie.

Opublikowano

W chu razy tego robisz, czym wiecej razy tym wiecej hp mp masz .... 150-200k hp i pvp juz sie nie liczy !! Mysle że server nie ma przyszlosci !!

Wg kiedy ten server wystartowal?

farah.png

Opublikowano

Niedawno skończyła sie beta serwer dopiero zaczął być reklamowany a co do rebirht można je robić kilkakrotnie a magic pop wcale nie jest łatwy spalilem z 10 kart i nic nie wylosowałem

NICK ELEWATORS

Opublikowano

Server wystartował z 3 miesiące temu i ma przyszłość można pograć, polska gildia już jest naprawdę ten system jest super. Wbijajcie mało takich serverów, które tak wciągają jest co robić i dużo przed wami jeśli wbijecie. Zapraszam

 

Nick w grze Nimfoman

Opublikowano

Nie musisz dawać bezsensownych komentarzy poprostu nie podoba ci się nie graj komuś się spodoba zagra

NICK ELEWATORS

Opublikowano

ej po jakim czasie dostaliscie link aktywacyjny? czekam juz pare godzin i nic;/ mam poczte na o2.

 

 

w spamie patrzyłem i nic niema

Opublikowano

ej po jakim czasie dostaliscie link aktywacyjny? czekam juz pare godzin i nic;/ mam poczte na o2.

 

 

w spamie patrzyłem i nic niema

Zrób sobie konto na interia.pl bo na inne poczty coś nie dochodzi e-mail a tu w 2-3min.

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...