Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaki typ serwera zrobić / Na jakich plikach ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam tak jak w temacie mam do was takie pytanie.. Jaki typ serwera wolelibyście abym zrobił oraz na jakich plikach proponujcie

z zablokowanym GM Modem/Bash panelem i najlepiej jak by pliczki miały 250 lvl oraz tak 1/2 channele ;)

 

Czekam na propozycje.

 

 

Ps: Potrzebny mi ktoś kto zna się na query/dodawaniu do clienta różnych broni etc.. i wszystkim tym co powinien umieć GM.

Osoba musi mieć min 15 lat. Potrzebny mi Team 2/3 osób ale "Ogarniętych z poczuciem humoru którzy znają komendy i nie popełniają często błędów Ortograficznych" Dobrze by było gdyby te osoby umiały dodawać do clienta różne rzeczy wtedy by serwer był prędzej postawiony [Ale nie wymagam tego.. Możemy kombinować ;D]. Jeszcze dobrze by ktoś miał jakiś kontakt na bliższą metę GG lub Skype Czy TS.. Najlepiej GG. ;P

 

 

 

Taka sieć kontaktowa hamachi: ZagrajmyCraft hasło 123 lub piszcie na pw podam gg ;-; Serwer oczywiście będzie hamachi.

image.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...