Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

mandaryniak97

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam.

od miesiąca walczę z problem przy włączaniu wota (klikam zagraj-pojawia się białe okno wot-a 3 sekundki i wot-ek sie wyłącza) :unsure:

przetrzepałem z 15 postów na ten temat

najczęstrze propozycje:

-Pobierz i zainstaluj DirectX

-reinstalacja (reinstalowałem 4 razy)

-Pobierz i zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej

-Pobierz i zainstaluj .NET Framework

-Pobierz i zainstaluj Visual C++ 2008 SP1 (oczywiście dla systemu 32 bit)

były również takie tematy jak :

-panel sterowania --->opcje regionalne--->Zmień format z Polskiego na Angielski (Stany Zjednoczone) a potem z powrotem na Polski.

-usuwanie plików z folderu system32

 

Wszystkie propozycje oprócz usuwania plików wykonałem ... ....nic nie pomogło :(

 

dlatego zwracam sie o pomoc w tym problemie

 

inną historią jest to że ulepszałem komputer (zakupiłem w 28.12.2013 4gb RAM oraz nową kartę graficzną NVIDIA GT 630) po czym bardzo się ucieszyłem bo przez cały styczeń i połowę lutego wot śmigał aż miło się na sercu robiło (na poprzedniej karcie graf maximum fps wynosiło 10fps ;) a po kupnie nowej 60 fps)

W lutym robiony był reinstall windowsa .....i od tego czasu zaczeły sie moje zmagania, zainstalowałem wot licząc na udany meczyk a tu....

 

I To tyle z mojej strony, proszę o szybką pomoc :mellow:

(za błędy ortograficzne z góry przepraszam)

Chorąży Mandaryniak

Opublikowano

:) Niedługo ci każą wszystko wymienić i przeinstalować :P Ale tak na serio, to tak jak kolega wyżej, przeinstaluj system, jak nie pomaga może support techniczny wota ci pomoże !

Opublikowano

system przeinstalowany sterowniki i te duperele też zainstalowanie.

Dalej to samo :( :( :( :(



a jak podajecie programy jakie mogą pomóc to od razu linki wstawiajcie :rolleyes:

Opublikowano

O ile mi wiadomo to najnowsze sterowniki nie zawsze są najlepsze bo starsze karty mogą nie obsługiwać bajerów które są później dodane. Odpowiedź którą kiedyś otrzymałem w sprawie sterowników.

"Do starszych kart graficznych nie polecam instalować najnowszych
sterowników, bowiem karta graficzna nie będzie korzystać z obecnych
nowinek programistycznych (PhysX, CUDA, itd.), gdyż oczywiście ich nie
obsługuje. Oprócz tego może wpłynąć na wydajność w grach"

 

 

Możesz jeszcze napisać do supportu wota.

Opublikowano

tune up ani doctor też nie pomógł ;/



Też tak miałem.

Po 3 aktualizacji samo się naprawiło.

U mnie to nie była wina sterownikow, kart i innych dupereli.

mam czekać aż się samo naprawi?? 8S

Opublikowano

Pisales do supportu? support powinien pomoc...
Informatyk mode on/
FORMAT! xD (nabijam sie)

@Up
WIŚNIA? o.O
CO CO COOOOO? D:

shoob.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Mandaryniak a spróbuj zainstalować sterowniki z października 2010 roku, one chyba najlepiej współpracują z WoT'em. Mi pomogły chociaż miałem inny problem, ale też mi gra się wyłączała. Zainstalowałem i pomogło.

Opublikowano

Nakreślę Ci parę spraw.


1. Podaj nam pełną specyfikacje twojego komputera ( Karta graficzna w tej sytuacji mnie interesuje, podaj też system operacyjny )


2. Spróbuj zainstalować NIE NAJNOWSZE sterowniki do karty graficznej ( Dlatego potrzebuje nazwy twojej karty graficznej, spróbuje określić jakich sterowników potrzebujesz. )



Potem spróbuję Ci bardziej pomóc ;)



PS: Ewentualnie możesz spróbować deinstalować WoT'a, usunąć wszystkie foldery z nim związane, i wyczyścić rejestr, chociaż jak na razie tego kroku nie polecam.


1367303118-U250803.png

Wszystko trzeba od nowa...

Opublikowano

A ja myślę, że masz za starego .NET FRAMEWORKA

pobierz wersje. 4.0 :D powinno działać

 

Myślę że to rozwiąże problemy wielu ludzi :)

Licze na Like !

 

Masz jakieś pytanie? Napisz mi na PW.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...