Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Nagrywanie gier na Xbox 360 co i jak ?


Arturrro2000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym się dowiedzieć jak nagrać gre na xbox 360 najnowsza przeróbka bo ściągnołem sobie skate 3 i niewiem co i jak

 

 

Laptop HP

pavilion dv6 z 2011 roku :)

 

nagrywarka to chyba

DTsoft virtual cdrom device

HP dvdram GT50N

Intel Pentium G2030 . Gigabyte Geforce GTX650 2GB (ver.OC) . MSI H61M-P20

CoolerMaster Thunder 600W . SilentumPC Brutus 410 . Seagate Barracuda 500GB

Patriot 2x4 GB 1333MHz CL9

Opublikowano

Wysłałem Ci poradnik na PW. Rób tak jak masz tam dokładnie opisane, a na pewno uda Ci się nagrać.

 

Gra nie ma zabezpieczenia XGD 3, więc powinieneś nagrać tą grę tą nagrywarką.

A co do płyt to polecam Ci Verbatimy

Opublikowano

Pojawił się jeszcze jeden problem, po ściągnięciu gry. hmmm jak to powiedzieć był obraz płyty .iso i rozpakowałem to winrarem i są teraz 3 pliki VIDEO_TS AUDIO_TS

I $SystemUpdate Co zrobić ?

Intel Pentium G2030 . Gigabyte Geforce GTX650 2GB (ver.OC) . MSI H61M-P20

CoolerMaster Thunder 600W . SilentumPC Brutus 410 . Seagate Barracuda 500GB

Patriot 2x4 GB 1333MHz CL9

Opublikowano

Spakuj to jeszcze raz. Musisz mieć plik .iso.

Do tego przy tym pliku .iso powinien być też malutki plik .dvd. Pamiętaj, że przy nagrywaniu wybierasz ten mały .dvd i jego nazwa musi być taka sama jak obrazu gry.

Opublikowano

Nie ma takiego czegoś jak .dvd :(

Intel Pentium G2030 . Gigabyte Geforce GTX650 2GB (ver.OC) . MSI H61M-P20

CoolerMaster Thunder 600W . SilentumPC Brutus 410 . Seagate Barracuda 500GB

Patriot 2x4 GB 1333MHz CL9

Opublikowano

Pobrany obraz iso przepusc przez program abgx, plik dvd sam sie zrobi i obraz bedzie gotowy do nagrania.

ruch_13.jpg
Opublikowano

Wielkie Dzięki udało się za pierwszym razem ! Super ! jeszcze raz dziękuje bardzo

 

PS Polecam tą gre :)

Intel Pentium G2030 . Gigabyte Geforce GTX650 2GB (ver.OC) . MSI H61M-P20

CoolerMaster Thunder 600W . SilentumPC Brutus 410 . Seagate Barracuda 500GB

Patriot 2x4 GB 1333MHz CL9

Opublikowano

ok to tu ci dobrze ja wytumacze :D

1.pobierasz imgburn

2.odpalasz program

3.wkładasz płyte 8.5gb

4write image file to disc klikasz ten 1 obrazek :D

5.u góry jest lupa klikasz tam 1 raz i wybierasz nie plik img burn tylko ten duzy :)

6klikasz na dole 2 takie płytki i gotowe :D gra się wypala od 30-45 min zależy :)

 

MYŚLĘ ŻE LIKE SIĘ NALEŻY :p

Proszę o zniesienie mi ostrzeżeń ponieważ mam już niestety 90% i za to przepraszam !

Opublikowano

ok to tu ci dobrze ja wytumacze :D

1.pobierasz imgburn

2.odpalasz program

3.wkładasz płyte 8.5gb

4write image file to disc klikasz ten 1 obrazek :D

5.u góry jest lupa klikasz tam 1 raz i wybierasz nie plik img burn tylko ten duzy :)

6klikasz na dole 2 takie płytki i gotowe :D gra się wypala od 30-45 min zależy :)

 

MYŚLĘ ŻE LIKE SIĘ NALEŻY :P

 

Autor tematu już nagrał grę bez problemów więc czytaj ze zrozumieniem.

Co do tego Co napisałeś to nie polecam nagrywać twoim sposobem.

Nie wspomniałeś nic o prędkości nagrywania, która musi być ustawiona na 2,4x oraz nie napisałeś nic o bookcache, w którym trzeba wybrać swoją nagrywarkę.

I nie bardzo rozumiem twój 5 punkt. Jaki duży plik ma wybrać? Bo pliki .dvd któe służą do nagrywania zajmują 1 kb.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...