Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Solo Baron


Taureus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdyby to był ranked, no dajmy nawet tego normala, to byłby lepszy wyczyn. A nie na customie, gdzie nie ma przeciwników :P

I to jeszcze 40 minuta, w 20 minucie robie solo barona na rankedzie.

Aczkolwiek, małe gj.

279981407253602336505.png
Opublikowano

Trynda co hit wali cryta xD Pamiętam jak się na rankedach robiło solo barona shaco :]


sigpic208348_23.gif

"Są na świecie ludzie, którzy lubią samotność, ale nie ma nikogo kto mógłby te samotność znieść"

Opublikowano

Gdyby to był ranked, no dajmy nawet tego normala, to byłby lepszy wyczyn. A nie na customie, gdzie nie ma przeciwników :P

I to jeszcze 40 minuta, w 20 minucie robie solo barona na rankedzie.

Aczkolwiek, małe gj.

20 minuta solo baron na rankedzie? chyba sobie kpisz ;3

Opublikowano

@Up - Whyy? Dobrze napisał , w 20 minucie jest czym się pochwalić , wystarczy że dobrze wyfarmić i się nafidował i może na spokojnie robić solo barona .

Opublikowano

Każdy się może pochwalić co zrobił xdd. Jednakże spróbuj ubić barona na 15 lvl na normalu , rankedzie co jest bardzo trudne do wykonania .

 

właśnie barona robi się mniej więcej 14 level, a jak masz tankowaty team (załóżmy voli amumu gragas) to można i około 12 chociaż to nie jest najlepszy pomysł.

 

co do filmiku żaden wyczyn...

Opublikowano

właśnie barona robi się mniej więcej 14 level, a jak masz tankowaty team (załóżmy voli amumu gragas) to można i około 12 chociaż to nie jest najlepszy pomysł.

 

co do filmiku żaden wyczyn...

 

 

Taa.. człowiek z wielkim pojęciem o grze..:).

 

 

1. Zrób na 14 lv Solo barona

2. Zrób to w 12 minucie (Baron pojawia się w 15 :D)

3. Mówimy o solo baronie, nie team..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...