Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomocy]-Wow patche


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam probelm chce zagrać z kolegami w wowa cataclysm 4.3.4 a ja mam Wow'a cataclysm 4.0.6 niech ktos podesle mi liste patchy których mam pobrac prosze :D

 

 

Z góry dzięki :D

 

Opublikowano

@UP
No normalnie pobierasz launcherem jeżeli masz niższą wersję lecz w tym przypadku to polecam poszukać patche na stronach serwerów prywatnych działających na tym dodatku :)

Kopia_599015_400269190070399_1751908983_ <3
"Jeśli naprawdę planujesz kontrolować moją moc, zanim zdecyduję się
pojawić następnym razem, daj z siebie wszystko by nie zginąć... Uważaj,
zrozumiałeś?!"

Opublikowano

Nie jestem dobry z angielskiego i nieweim jak to pobrac małom wskazówke proszę. :D

yyyy ? a gdzie tam trzeba czytać ?xD

 

1. Zjeżdżasz do interesującego Cie patcha.

2. W Twoim wypadku będzie to - 4.0.6a (chyba, że masz 4.0.6a , a nie 4.0.6 to - 4.1.0)

3. Wybierasz interesujący Cie Site z którego ściągniesz.

4. Wybierasz wersje WoW;a jaką posiadasz.

1373369406-U138092.png

Opublikowano

yyyy ? a gdzie tam trzeba czytać ? xD

 

1. Zjeżdżasz do interesującego Cie patcha.

2. W Twoim wypadku będzie to - 4.0.6a (chyba, że masz 4.0.6a , a nie 4.0.6 to - 4.1.0)

3. Wybierasz interesujący Cie Site z którego ściągniesz.

4. Wybierasz wersje WoW;a jaką posiadasz.

Aaa które mam Pobrać US,MX,GB,itp??

Opublikowano

Aaa które mam Pobrać US,MX,GB,itp??

Ja nie wiem jaką Ty masz wersje WoW'a.

 

X:\WoW\Data i masz folder z EnGB /EnUS i inne - będziesz wiedział ;]

1373369406-U138092.png

Opublikowano

Ja nie wiem jaką Ty masz wersje WoW'a.

 

X:\WoW\Data i masz folder z EnGB /EnUS i inne - będziesz wiedział ;]

Ok THX wielkie :D:D:D!!

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/491334-mega-tutorial-wow-jak-zaczac-download-podstawy/

Patche instaluje się bardzo prosto, klikasz na ściągnięte* .exe. Jednak nie zawsze jest .exe i są tam pliki np. * .MPQ . Wtedy musisz wejść w \World of Warcraft\Updates\ i wrzucić tam wszystkie pliki i odpalić Launcher.exe. 
Jeżeli to nic nie da, czekasz aż launcher stworzy w tym folderze kolejny folder, z nazwą bliską do tego patcha próbujesz grać, usuwasz zawartość i wrzucasz to co masz ściągnięte.

1373369406-U138092.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...