Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Odczekiwanie dowolnej ilości sekund po kliknięciu zaloguj


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Witam.

Szperając w kliencie znalazłem całkiem ciekawą funkcję, a mianowicie odczekiwanie czasu po kliknięciu zaloguj.

Może najpierw pokażę wam jak to wygląda:

 

65450672823670496357.jpg

 

No to teraz pokażę wam jak to zrobić.

 

1. Wypakuj pliki root.eix/.epk

2. Otwórz plik intrologin.py dowolnym edytorem tekstu.

3. Wyszukaj niżej podanego ciągu znaków:

LOGIN_DELAY_SEC = 0.0
4. Wartość po znaku "=" zmień na dowolną, np.
LOGIN_DELAY_SEC = 10.0
Teraz po kliknięciu zaloguj będziemy czekali 10 sekund.

Oczywiście tą wartość możemy modyfikować.

Jakie to ma zastosowanie? Nie wiem.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Fajny bajer, ale chyba zapomniałeś, że na forum nie można mieć multikont (wydaje mi się, że masz konto Tarazo [widać na ss ten nick :| ])

....

Opublikowano

Fajny bajer, ale chyba zapomniałeś, że na forum nie można mieć multikont (wydaje mi się, że masz konto Tarazo [widać na ss ten nick :| ])

Dzięki, tak to moje konto, ale tylko w grze. Na mpc nie jest już używane.
Opublikowano

Odezwałbym się coś na temat Twojej sygnatury, ale warny mi uciskają. Bajer dość znany ale i fajny. W constinfo także siedzi trochę bajerów.

Opublikowano

Można to rożnie zastosować. Nie jestem pewien, bo nie umiem tego jeżyka, ale np. kiedy ten czas mija można by coś sprawdzić typu jakiś hack na dysku itp.

nexi.png

 

CYTOWAĆ MOJE POSTY, JEŚLI LICZYCIE NA POMOC !!

Opublikowano

Już dawno to było na chińskich typu Csyt2...

Nie potrzebny bajer , lecz komuś może się przydać

 

Noo... ale sam byś na to nie wpadł. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...