Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czołgi,a Niszczyciele Czołgów,a Wieże samobieżne


Rak0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czym się różnią ?

"Nie sprzęt, lecz technika czyni z Ciebie zawodnika."

 

Może taki małe "Lubię to", za pomoc ?

Opublikowano

Czołgi-obracają wieżami niezależnie od podwozia, niszczyciele - (w większości) brak wież, mały wychył działa, konieczność obracania całym kadłubem, "wieże samobieżne" czyli artyleria - strzela specjalnym trybem ognia w specjalnym widoku "satelitarnym" z zasiegiem na całą mape.

Obrażenia -najwieksze arta, potem niszczyciele, dalej czołgi (oczywiście to nie reguła)

Opublikowano

Czołgi-obracają wieżami niezależnie od podwozia, niszczyciele - (w większości) brak wież, mały wychył działa, konieczność obracania całym kadłubem, "wieże samobieżne" czyli artyleria - strzela specjalnym trybem ognia w specjalnym widoku "satelitarnym" z zasiegiem na całą mape.

Obrażenia -najwieksze arta, potem niszczyciele, dalej czołgi (oczywiście to nie reguła)

Lepiej grać czołgiem czy niszczycielem czołgów??? Wg was ???

"Nie sprzęt, lecz technika czyni z Ciebie zawodnika."

 

Może taki małe "Lubię to", za pomoc ?

Opublikowano

To jest DZIAŁO samobieżne po pierwsze. Po drugie to jak kto woli, ale czołgi są dla początkujących noobków łatwiejsze.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

to zależy od stylu gry: gra destrakiem (niszczycielem) jest bardziej statyczna-to czekanie na ofiare w krzakach, snajpienie, pozostawanie niezauważonym.

gra czołgiem to gra na pierwszej lini (choc trafiaja się tchórze stojący htkami za arta...)

Opublikowano

Co znaczą te skróty ? TD itd. Jestem nowy !!!

"Nie sprzęt, lecz technika czyni z Ciebie zawodnika."

 

Może taki małe "Lubię to", za pomoc ?

Opublikowano

TD-tank destroyer=niszczyciel

HT-heavy tank-czołg ciężki

arta-artyleria=działa samobieżne

LT-light tank czołgi lekkie,

Mt-mediumy-cz średnie

scouty-najlżejsze i najszybsze czołgi przeznaczone do wyszuskiwania (spotowania) czołgów przeciwnika

Opublikowano

TD-tank destroyer=niszczyciel

HT-heavy tank-czołg ciężki

arta-artyleria=działa samobieżne

LT-light tank czołgi lekkie,

Mt-mediumy-cz średnie

scouty-najlżejsze i najszybsze czołgi przeznaczone do wyszuskiwania (spotowania) czołgów przeciwnika

Scouty to działa samobiezne ???

"Nie sprzęt, lecz technika czyni z Ciebie zawodnika."

 

Może taki małe "Lubię to", za pomoc ?

Opublikowano

Scouty to działa samobiezne ???

Nie zobacz sobie czołg lekki taki jak t-50 dla przykładu.

Co o tematu pograj sobie niszczycielem i dzialem. Potem wybierz.

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Scouty i działa samobieżne to jak woda i ogień. Scouty mają wykrywać czołgi wroga, a artylerię niszczyć, są szybkie, zwinne, mają malutkie pukawki. Działa samobieżne są powolne, pełny obrót trwa kilka dni ale jak przy****lą to nie ma przebacz.

Opublikowano

Niszczyciele Mocny pancerz z przodu (W wiekszosci) po bokach i z tylu slaby Dziala samobieżne daleki zasięg i duży DMG zato maly pancerz czołgi Obracanie wieżyczka

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...