Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer z fabuła "Zamknięci w więzieniu" - Szukam ekipy...


TheMarexPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wpadłem na genialny pomysł co do serwera minecraft. Nie będzie to żaden FreeBuild czy też Survival.


Będzie to serwer z fabułą:


"Zostaliśmy przez pomyłkę zamknięci w więzeniu, musimy wykonywać różne Questy pracować jak "murzyni" itp." Można wykupić swoją cele (np. 8x8x4) Resztę fabuły będzie trzeba wymyślić. Dlatego piszę ten temat...



Szukam osób takie jak:


Budowniczy 0/10


Administrator 0/1


Fabulator: 0/2



Plan jest taki: Gdy będziemy mieli epicki pomysł i już coś zbudowane. To pewien hosting oferuje sponsora na serwer jedyny w swoim rodzaju, tzn nie żaden Freebuild ani survival



Podanie na budowniczego:


Wiek:


Staż w minecraft:


Ogarniasz WorldEdita, WorldGuarda ?:


Coś o sobie:


Skype/Ts3 ?:


Dlaczego Ty?:


Kilka zdjęć twoich budowli:


Jesteś w stanie wybudować naprawdę dobre więzienie ?:


Ile czasu dziennie poświęcisz na serwer:


Kiedy miałeś pierwszy raz do czynienia z serwerami bukkit?:


Mogę Tobie zaufać ?:



Podanie na Administratora:


Wiek: (minimum 14 lat)


Coś o sobie:


Skype/Ts3?:


Dlaczego Ty?:


Ogarniasz większość pluginów bukkit ?:


Ile czasu dziennie poświęcisz na serwer ?:


Kiedy miałeś pierwszy raz do czynienia z serwerami bukkit?:


Mogę Tobie zaufać ?:



Podanie na fabulatora:


Wiek:


Coś o sobie:


Skype/Ts3


Dlaczego Ty?:


Masz dobrą wyobraźnie ;)?:


Ile poświęcisz na serwer ?:


Ogarniasz pluginy takie jak NPC, Citizens, Quest ?:


Opublikowano

Sorry za offtop, ale czy ten sponsor na serwer jedyny w swoim rodzaju to pukawka.pl ? jeśli tak to startujesz z przegranej pozycji.

 

Może będzie coś takiego że pojawiasz się jako murzyn, jest kopalnia publiczna która odnawia się co 24h, i murzyn za znaleźienie diamenta dostaje 10zł. Jeśli chce wykupić lepszą cele lub awansowa na rangę np. "Więźień" który będzie miał dostęp do lepszej kopalni (czyt. większe szanse na diament) i większe sumy za znaleźienie, tzn. za 1 diament = 20zł. Następna ranga to np. "Pupil", gościu który ma jeszcze lepszą kopalnie, za diament dostaje 50zł i większą cele.

 

a tu ekwipunek:

Murzyn - skórzana zbroja, kilof kamienny

Więźien - skórzana zbroja z wyjątkiem żelaznego hełmu, żelazny kilof

Pupil - żelazna zbroja, diamentowy kilof

+ bonusowa ranga na szybko

Członek Mafii - diamentowy set + diamentowy kilof (wydajność 1)

 

Tak na szybko.

Opublikowano

Sorry za offtop, ale czy ten sponsor na serwer jedyny w swoim rodzaju to pukawka.pl ? jeśli tak to startujesz z przegranej pozycji.

 

Może będzie coś takiego że pojawiasz się jako murzyn, jest kopalnia publiczna która odnawia się co 24h, i murzyn za znaleźienie diamenta dostaje 10zł. Jeśli chce wykupić lepszą cele lub awansowa na rangę np. "Więźień" który będzie miał dostęp do lepszej kopalni (czyt. większe szanse na diament) i większe sumy za znaleźienie, tzn. za 1 diament = 20zł. Następna ranga to np. "Pupil", gościu który ma jeszcze lepszą kopalnie, za diament dostaje 50zł i większą cele.

 

a tu ekwipunek:

Murzyn - skórzana zbroja, kilof kamienny

Więźien - skórzana zbroja z wyjątkiem żelaznego hełmu, żelazny kilof

Pupil - żelazna zbroja, diamentowy kilof

+ bonusowa ranga na szybko

Członek Mafii - diamentowy set + diamentowy kilof (wydajność 1)

 

Tak na szybko.

Dokładnie o to chodzi :)

Opublikowano

Podanie na Administratora:


Wiek: 14


Coś o sobie: Czesc jestem Daniel mam 14 lat zajmuje sie tworzeniem serwerow :)


Skype/Ts3?: Skype i ts ;)


Dlaczego Ty?: Poniewaz chcial bym stworzyć taki serwer znudzily mi sie fb i sv, Sam probowalem stworzyc cos podobnego ale byla to wioska :D


Ogarniasz większość pluginów bukkit ?:Tak


Ile czasu dziennie poświęcisz na serwer ?:Duuuzo ;p


Kiedy miałeś pierwszy raz do czynienia z serwerami bukkit?:10 rok zycia? Mialem wtd kidmoda ^^


Mogę Tobie zaufać ?:Oczywiscie :)





W razie czego skontaktuj sie ze mna na pw :)


[MpcForum USER]



1363625284-U712160.jpeg



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...