Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][PROŚBA]Stworzenie nowego działu ( THUNDER WAR )


BoilerFirst

ANKIETA  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jeste? za?

    • Tak
      3
    • Nie
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak już pewnie niektórzy wiedzą w życie weszła nie dawno nowa gra .

Nazwa gry " War Thunder ".

Gra jest całkowicie podobna do słynnego W.o.T'a (World of Tanks) .

Zdobywamy poziomy,Tiery,możliwość rozbudowywania samolotów , dział , silników , modułów etc .

 

Własnie , SAMOLOTÓW .

Gra jest podobna do W.o.T tylko że latamy samolotami ...

Samoloty można rozbudowywać w kilka kierunków :

Przykładowo ; Bombowce , myśliwce, odrzutowce i inne .

Jest wiele różnych map z bardzo piękną i realną grafiką , co sprawie wrażanie jak byśmy naprawdę siedzieli i sterowani samolotem .

Jest wiele tryb widoku z kabiny , góry samolotu etc .

 

Strona główna gry : http://warthunder.com/

 

Przypadkowy GamePlay :

 

Jeżeli będzie duże zainteresowanie na forum prosił bym o stworzenie nowego działu .

Proszę też innych o wypowiadanie się .

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia .

BoilerFirst ^^

 

 

# Jeżeli to zły dział to proszę o przeniesienie !

Opublikowano

Ja osobiście jestem na nie. Może ktoś słyszał o tej grze, ale nie ja. Sprawdziłem gp i nie przyciągnęła mnie ta gra. W sumie taki symulator, ale nie mój gust.

6d17e244dec956b0d1c3e86.jpg
bylem biznesmenem, teraz jestem większym. habemus papam.

Opublikowano

Było ;)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/884327-dzia-war-thunder/

 

 

 

Na razie jest beta i małe zainteresowanie więc jestem na nie, aczkolwiek później może coś by z tego było (wygląda jak w BF3 gdy się leci odrzutowcem :ninja: ).

 

Małe zainteresowanie? Podczas wchodzenia do gry, jest licznik osób online. Najwięcej ile widziałem, to około 30 tysięcy. Jak na nową grę, to nie jest mało ;)

Dodatkowo nie spotkałem się z żadnym bugiem w tej grze (jest tylko jeden - po starcie nagle samolot spada i nie da się nic zrobić, ale zdarzyło mi się to może 2-3 razy).

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

Na razie jest beta i małe zainteresowanie więc jestem na nie, aczkolwiek później może coś by z tego było (wygląda jak w BF3 gdy się leci odrzutowcem :ninja: ).

Sam jesteś małe zainteresowanie.

 

 

 

@Topic.

Na tak, bo gra rewelacyjna. Sam w nią zagram, jak czołgi dojdą :p

76561198001815076.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...