Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tavia to gówno - Cała prawda o niej i GM


krzysiek99998

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, Grałem troche na Tavi,
osiągnąłem to co chciałem, ale jest wiele niepokojących rzeczy, z
którymi nie da się współgrać a wręcz są dobijające


Po 1. GM nie interesuje się serwem, cały dzień siedzi z Typami z gildii
,,Taira'' na TS, oni mu płacą, on daje im itemy lvle , pozbywa się
problemów. Takim ,,problemem'' byłem ja, gdyż podałem Gracza Wozika ( 1 z
hosterów ) za zmienianie lvl na linku macie jak pisał że z 99 zrobił
89. Pod wieczór jego koledzy siedzieli w mieście i czekali aż coś
zrobię, ( w regulaminie nic nie pisze o handlu postaciami i o blokadzie
za to na stałe, a powód bana :


Cytat

16.03.13r.


Niedozwolona wymiana eq/konta na inny serwer.


Na stałe.






Po 2. Na serwerze są zbugowane Itemy Np. Epickie Noże ( chyba Rogowe ) Biją na abs tyle co na 0 abs, ale GM ma to gdzieś :)


Po 3. Tu jest Wozik ( GM sie spocił, żeby go uratować ) ( ODŚWIEŻONY )



http://www.iv.pl/images/88452634364049441208.jpg



Jeżeli chcecie być winni za czyny pieprzonych ludzi od utrzymywania serwa ZAPRASZAM !!!

Jeżeli chcecie, aby GM miał was w dupie i nie interesował się niczym, do puki nie upomni się o to Gildia Taira ZAPRASZAM !!

<Serwa nie polecam zjebany jak jego GM'owie>


Proszę o nie zamykanie Tematu, niech ludzie dowiedzą się, jaka jest
Prawda, Lub proszę o podanie działu, w którym mogę sobie o tym pisać :)


( WSZYSTKIE OSOBY KTÓRE BĘDĄ NEGATYWNIE KOMENTOWAĆ TEN TEMAT SĄ GM'AMI ALBO Z TAIRY NIE PRZEJMUJCIE SIĘ :) )

( Istny diabeł - prosiłem o dział, gdzie mogę to napisać, ale nie pomogłeś, więc będę to robił aż do uzyskania odpowiedzi. )

AJ EM TU SEXI FOR MAJ BADY.


Opublikowano

Hahah spaliło dzieciakowi sokoła na +9 albo do fmsa średnie nie weszły i już hejtuje ;>

 

Po twojej wypowiedzi widać że masz 14-15 lat i radziłbym zakupić słowinik ortograficzny dla poprawienia twojej pisowni :)

Opublikowano

Po 1 takich gówien nie jaram nie wiem jak ty
Po 2. nie znasz nazwy mojej postaci, więc po h skaczesz?
po 3. Podaj mi moje błędy :)
Po 4. Wracaj do jebanej Tairy pedale

AJ EM TU SEXI FOR MAJ BADY.


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...