Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KwadratowaWyspa [10slotow][typuKwadratowaMasakra]


syfek200

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiamy serwer : KwadratowaWyspa

1.png

IP: 37.59.5.226:25099
Sloty: 10
Typ: Typu Kwadratowa Masakra
PvP: Tak
Premium: Nie
Nether: Tak
Potwory: Tak
Zwierzęta: Tak
Whitelist: Tak
2.png
Admin- VrubikPL

 

 

3.png
LifeMc, Lwc i wiele innych

 

 

4.png
Wzór podania na WL
Wiek:
Imię:
Nick:
Ogar(-/10)
wiesz co to nodus ?
Dlaczego ty, a nie osoba ostatnia która napisała posta:

 

wygenerowanoprzez.png

Opublikowano
Wzór podania na WL
NICK: Pingwinek
Wiek: 15
Imię: Maciek
Ogar(9/10)
wiesz co to nodus ? Tak, ale go nie używam.
Dlaczego ty, a nie osoba ostatnia która napisała posta: Ponieważ, lubie serwery km. :)

 

Samsung Corby > Samsung Delphi > Xperia mini pro (sk17i) > Galaxy Mini2.

Opublikowano

Wiek:16
Imię:Krystian
Ogar(-/10): 9
wiesz co to nodus ? Chyba każdy, kto gra na multi to wie - nie raz się na to natykałem.
Dlaczego ty, a nie osoba ostatnia która napisała posta: Może z powodów takich, jak ogarnięcie i przejście mutacji... Nienawidzę piskliwego głosu.

PS;// będzie jakiś TS? Jeśli nie, to nawet się nie pojawiam na serwerze.

Opublikowano
Nick: SebQu
Wiek: 13 lat.
Imię: Sebastian
Ogar(-/10) 10- Nie rozumiem takich pytań... "w skali" Albo ktoś jest normalny albo nie, proste. ;)
wiesz co to nodus ? Tak, program dla dzieci które nie umieją grać i psują grę innym. :)
Dlaczego
ty, a nie osoba ostatnia która napisała posta: Hm.. o ile się nie mylę,
jestem osobą która napisała właśnie posta... Ale do rzeczy; Jestem
miłym i spokojnym 13 latkiem. Bardzo lubię grę w grupie oraz współpracę.
Podobają mi się serwery tego typu i staram się grać " z kimś ".
Zawsze starałem się pomagać graczom jak i administracji, w miarę moich
możliwości. :)
Jeżeli będzie TS obowiązkowy, nie ma problemu, zważając na mój wiek, nie koniecznie przeszedłem mutację... ta... lecz nie mam piskliwego głosu. ;)
Pozdrawiam!

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano

 

 

 

Nick: SebQu
Wiek: 13 lat.
Imię: Sebastian
Ogar(-/10) 10- Nie rozumiem takich pytań... "w skali" Albo ktoś jest normalny albo nie, proste. ;)
wiesz co to nodus ? Tak, program dla dzieci które nie umieją grać i psują grę innym. :)
Dlaczego

ty, a nie osoba ostatnia która napisała posta: Hm.. o ile się nie mylę,

jestem osobą która napisała właśnie posta... Ale do rzeczy; Jestem

miłym i spokojnym 13 latkiem. Bardzo lubię grę w grupie oraz współpracę.

Podobają mi się serwery tego typu i staram się grać " z kimś ".

Zawsze starałem się pomagać graczom jak i administracji, w miarę moich

możliwości. :)

Jeżeli będzie TS obowiązkowy, nie ma problemu, zważając na mój wiek, nie koniecznie przeszedłem mutację... ta... lecz nie mam piskliwego głosu. ;)
Pozdrawiam!

 

 

Jeśli co do TS odniosłeś się do mojego postu, to chciałbym tylko coś sprostować - Osoby w twoim wieku nie dość, że mają piskliwy głos, to drą się piszczą do mikrofonu.

 

A co do mojego nicku - Riazek

Edit;// Nie wiem dlaczego, ale nie mogę pisać poza cytatem o_O

Opublikowano
Wzór podania na WL
Wiek: 13
Imię:Kamil
Nick:Joszinkston
Ogar(-/10) 10
wiesz co to nodus ? Tak. Cheat do dupy. Tyllko daje szczescie o nazwie BAN
Dlaczego ty, a nie osoba ostatnia która napisała posta: Jestem ogarniety. A co do ostatniego posta jakiegos goscia to nie chodzi mi o rywalizacje tylko odobra zabawa z moim kolega Tearquester.


PS; Pisze post za niego poniewaz jest limit postow wprowadzony przez BR3ND do tego forum.
Opublikowano

Dobra, skoro Ty dajesz kolesiowi bana nie mówiąc nawet powodu, to ja jednak rezygnuję. Poszukam jakiegoś serwera z ogarniętym H@.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...