Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomysł na serwer FreeBuild+PvP+Survival+Frakcje+Handel ! Poszukiwana Ekipa!


TheGamerPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka! Od paru dni zastanawiam się nad serwerem FreeBuild+PvP+Survival+Frakcje+Handel.

Tylko, że do tego potrzeba tzw. ''Ekipy'', więc szukam osób które będą chciały pomóc w serwerze!

Oczywiście będzie nagroda na serwerze!

 

 

Szukam

Technika na zrobienie plików [0/5]

Budowniczego do pomocy przy budowaniu [0/10]

Sponsora do opłacania serwera [0/5]

Admina do pilnowania porządku na serwerze [0/5]

Moderatora czyli zastępcę Admina [0/5]

WebMastera do zrobienia strony [0/2]

 

 

Bez wzoru! Po prostu, musisz umieć podstawowe rzeczy, takie jak

Technik: Spolszczać pluginy, wgrywać, tworzyć pliki, dodawanie rang jak i permissions

Budowniczy: Ładnie budować, poprawnie posługiwać się World Edit i World Guard

Sponsor: Opłacać maszynę, nie zrezygnować po tygodniu

Admin: Umiejętność dawania działek, umieć pilnować porządku

Moderator: Być zastępcą Admina, stosować się jak Admin

WebMaster: Umiejętność wgrania tła na forum, stworzenie forum, edytowanie forum

 

 

A ja oferuję wam

Technik: Dostęp do FTP, Rangę Technik, 5% zysków

Budowniczy:Rangę Budowniczy, 5% zysków

Sponsor:Rangę Właściciel/Sponsor (jak chcesz), 70% zysków

Admin:Rangę Admin, 5% zysków

Moderator: Rangę Moderator, 5% zysków

WebMaster: Rangę WebMaster, 10% zysków

 

Zainteresowany?

GG:46506334

 

A teraz na czym by to polegało

Byśmy stworzyli parę mapek: FreeBuild, Survival, PvP oraz Handlową

Działki byłyby podzielone na grupy Gracz, Vip oraz S-Vip

Będzie dużo do budowania więc szukam Budowniczych

No cóż będzie zakup Vip, S-Vip prze SmS bądź Przelew

Dużo frajdy

Spodziewam się 80slotów+ : )

 

Jak coś chcesz dodać pisz w komentarzach !

Przyszły Serwer Plemiona!



Over Wars!


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...