Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Ravia.eu Jak dodać rękawice do katalogu mod !


VLIPEREK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam taki problem zainstalowałem moda i zamienilem plik w katalogu mod by widzial i podnosił tylko te itemki

 

4 WEAPON icon/item/00180.tga d:/ymir work/item/weapon/00180.gr2
17 WEAPON icon/item/00180.tga d:/ymir work/item/weapon/00180.gr2
50011 ETC icon/item/50011.tga d:/ymir work/item/etc/jewellery_box.GR2
70038 ETC icon/item/70038.tga
27001 ETC icon/item/27001.tga d:/ymir work/item/etc/medicine_R.GR2
27002 ETC icon/item/27002.tga d:/ymir work/item/etc/medicine_R.GR2
27003 ETC icon/item/27003.tga d:/ymir work/item/etc/medicine_R.GR2
27014 ETC icon/item/27014.tga d:/ymir work/item/etc/medicine_R.GR2
27004 ETC icon/item/27004.tga d:/ymir work/item/etc/medicine_B.GR2
27005 ETC icon/item/27005.tga d:/ymir work/item/etc/medicine_B.GR2
27006 ETC icon/item/27006.tga d:/ymir work/item/etc/medicine_B.GR2

 

Chciałbym dodać jeszcze rękawice złodzieja żeby bylo ją widać w ekwipunku i żebym mógł z niej korzystać ale nie wiem jak to zrobić mógł by mi ktoś pomóc bo męczące jest co 30 minut załaczanie normalnego clienta żeby zalożyć tylko rękawice :( z góry bardzo dziękuje

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Za bardzo nie wiem co i jak :( juz kilka godzin siedze na tym rozpakowuje pakuje ściągam jakieś pliki do rozpakowywania no niestety to nie dla mnie może ktoś mi to zrobić nie licze na gotowy plik ale chociasz wytłumaczyć proszę

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/811289-dl-autopickup-na-wybrane-itemy-v3-wersja-zoptymalizowana/

 

 

Prosze bardzo generujecie tym po czym Macie pliki

Item_bot

Item_list nie pamietam dokladnie i tak

Item_bot bierzemy zmien nazwe i zamiast Bot wpisujemy ravia robimy tak w obu wygenerowanych pliczkach po czym wchodzimy do katalogu metin2 w ktorym mamy moda wchodzimy do folderu mod i podmieniamy 2 wygenerowane pliki

asd

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...