Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KwadratowyMordor[KW2+KW3][Czerwoni vs Niebiescy][Walki 2 wysp][ts3][dedyk][20 slotow]


Iliver

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Kwadratowy Mordor

informacje.png

strzalka.gif TYP: KW na wersje 1.5

strzalka.gif Sloty: 20 lub mniej lub wiecej :D

strzalka.gif IP: kw3mordor.gomc.pl

strzalka.gif Potwory: on

strzalka.gif Zwierzęta: on

strzalka.gif PvP: off na czas budowy

strzalka.gif Premium: off

strzalka.gif Nether: on

strzalka.gif BialaLista: on

admini.png

Crused1337

pomocnik thexinno

pluginy.png

takie jak na KW przystało

inf.png

Wzór Podania:
Po złożeniu podania zapraszamy na ts t8.svoice.pl:8549 podania można składać też na ts ;D
Nick w MC:
Wiek:
Coś o sobie:
Doświadczenie:

Mutacja(Tak/Nie):

 



JEST JEST JEST GRUZILLA JEST W NIEBIESKICH LOOOHOOO!!!@!@!@@!

Opublikowano
Nick w MC: SebQu
Wiek: 13 lat.
Coś o sobie: Jestem z reguły miłym oraz spokojnym 13 latkiem, chcącym pograć na serwerach tego typu, staram się przestrzegać zasad ortografii. Zawsze byłem pomocny, pomagałem graczom jak i administracji, w miarę swoich możliwości.
Doświadczenie: Jeżeli chodzi o doświadczenie z Majnkraftami to około roku.

Mutacja(Tak/Nie): Niestety nie, lecz nie mam piskliwego głosu.

POZDRAWIAM

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano
Nick w MC: Pillow

Wiek: 15

Coś o sobie:Inteligentny itp . ;d

Doświadczenie: 1.5 roku.


Mutacja(Tak/Nie): Tak


Oddawaj Fatrucha , Oddawaj like !

Opublikowano

Nick w MC: MrLowcaPl

Wiek: 13

Coś o sobie: Jestem ogarniętą osoba. Umiem bardzo dobrze budować w mc. I tak jak osoba 2xup też chciał bym zagrać na servie takiego typu :D

Doświadczenie: 2 lata


Mutacja(Tak/Nie): Niestety nie :/


Opublikowano
Nick w MC:En0iR

Wiek:13

Coś o sobie:Jestem miłym,pomagającym chłopakiem.Umiem pracować w drużynie.Umiem budować i się bić.

Doświadczenie:Od beta 1.3_01


Mutacja(Tak/Nie):Niestety nie


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...