Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEMY Z GRĄ] Nie moge dołączyć do bitwy


dela97

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam,

Przez ostatni czas mam problemy z WOT. Pisałem do supportu, ale nie mają już pomysłow, przeszukałem całe google i pisze tutaj.

Pasek bitwy ładuje do 3/4 dlugosci i staje ( zawsze rzucało mnie 15 sekund przez rozpoczeciem bitwy). Po wrzuceniu bitwy widze wiadomosc do bitwy pozostało 0:00 sekundy i tak przez chwile, następnie mnie wyrzuca z serwera. Ustawilem najnizsze ustawienia, reinstalowalem gre kilka razy uprzednio usuwając wpisy w rejestrze i wszystkie pliki zwiazane z ta grą, nie instalowalem zadnych modow.

Mój komputer nie spełnia wymagan gry, ale rozegralem juz od czerwca ubiegłego roku ponad 4,5k . Proszę o pomoc, nie wiem co mogło to popsuć.


Defragemntowalem dysk, czyscilem wszystko spybotem i antyvirusem i nic.

Nabiłem na tym koncie ponad 4,5k bitwe na tym komputerze, gralo mi sie nawet dobrze na niskich.

Reinstalowalem gre kilka razy usuwajac wszystkie powiazane wpisy w rejestrze oraz foldery, mam czyste clienty, specjalnie nic nie dodawalem

Programy antyvirusowe odinstalowalem oraz zapora jest wylaczona.


Nabiłem na tym koncie ponad 4,5 k bitew na tym komputerze.




Specjalnie zainstalowalem wottweaker i tekstury 3% i nic to nie dalo.

Zadawajcie pytania!

Pozdrawiam i dziękuje za pomoc.

Opublikowano

Kiedy ci się to stało? Miałeś przerwę w WoT i gdy wróciłeś miałeś taki problem?

signature.png

 

"Your mother is a nice Lady"

- Said no FPS gamer ever.

Opublikowano

Kiedy ci się to stało? Miałeś przerwę w WoT i gdy wróciłeś miałeś taki problem?

Zarwałem nocke, poszedłem spać, rano już to miałem.

 

Usuwałeś wszystkie mody i próbowałeś grać na czysto ?

 

Oczywiscie, probowalem wszystkiego.

Opublikowano

Instalowałeś coś w ten dzień, kiedy ci się to stało?

signature.png

 

"Your mother is a nice Lady"

- Said no FPS gamer ever.

Opublikowano

Instalowałeś coś w ten dzień, kiedy ci się to stało?

 

Być może, ale to było z 2 tygodnie wcześnej, już nie pamiętam.

Ale odinstalowalem wszystkie niepotrzebne aplikacje, zostawiłem tylko te najważniejsze dla mnie.

Opublikowano

Aktualizowałeś sterowniki albo cokolwiek?

signature.png

 

"Your mother is a nice Lady"

- Said no FPS gamer ever.

Opublikowano

Aktualizowałeś sterowniki albo cokolwiek?

 

Tak grafika, visual c , netframework jest w najnowszej wersjii.

 

 

A windowsa reinstalowałeś ? ^^ jak reinstalniesz to napewno zagrasz.

 

 

Nie reinstalowalem , nie chce mi sie tego robić.

Opublikowano

Ciekawi mnie to dlaczego masz zainstalowane 2 antyvirusy, kiedyś gdzieś słyszałem że wtedy mogą się ze sobą gryźć, może miałeś jakąś aktualizacje w którymś z nich i coś się spieprzyło?

Opublikowano

Ciekawi mnie to dlaczego masz zainstalowane 2 antyvirusy, kiedyś gdzieś słyszałem że wtedy mogą się ze sobą gryźć, może miałeś jakąś aktualizacje w którymś z nich i coś się spieprzyło?

 

 

Te antyvirusy mam odinstalowane, takze nie wiem dlaczego tutaj sie pokazały.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...