Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Kernel do HTC Wildfire


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałbym wgrać kernela by móc podkręcić procesor. Mam zrobionego s-offa i roota. Czy muszę odblokowywać koniecznie bootloadera? Może ktoś zna jakieś kernelki :D które będą dobre do mojego htc

 

Opublikowano

A nie lepiej zainstalować Rom Toolbox Pro? Gwarantuje stabilny system.

PS: Root spowalnia telefon i to mocno, więc nawet jeśli podkręcisz, to wielkiej różnicy nie zobaczysz w porównaniu do stanu przed rootem.No i szybciej będzie ci bateria się wyczerpywała.

Opublikowano

root w żaden sposób i nigdy nie spowalnia systemu bo nawet nie ma jak , to nie jest ani aplikacja ani proces by działać !

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

root w żaden sposób i nigdy nie spowalnia systemu bo nawet nie ma jak , to nie jest ani aplikacja ani proces by działać !

To w takim razie ciul jesteś, jak tak sądzisz. Zapraszam na google.pl. Wiem, bo sam mam 2 telefony zrootowane.

Opublikowano

doucz się człowieku, inteligencji nie podniesiesz sobie sypiąc wulgaryzmami w temacie o którym nie masz kompletnie pojęcia

 

to tylko dodatkowe prawa dla konta użytkownika w systemie pozwalające uruchomić programy jako root z wyższymi uprawnieniami jak zwykły administrator

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

doucz się człowieku, inteligencji nie podniesiesz sobie sypiąc wulgaryzmami w temacie o którym nie masz kompletnie pojęcia

 

to tylko dodatkowe prawa dla konta użytkownika w systemie pozwalające uruchomić programy jako root z wyższymi uprawnieniami jak zwykły administrator

To, że masz napisane coś na niebiesko pod zdjęciem, nie czyni cię znawcą. Superuser obciąża system operacyjny, co przekłada się na wydajność. Bezpośrednio nie spowalnia, lecz poprzez OS.

Opublikowano

a kto ci karze używać aplikacji działającej w tle i tak "strasznie" obciążającej system zabierając 30-50 kb pamięci i do 1% zasobów procesora ! głupi malutki widget na pulpicie zabiera więcej zasobów niż sam superuser

 

w systemie działa równolegle z 30-50 innych aplikacji zabierających o wiele więcej zasobów które w danej chwili na nic i do niczego nie są potrzebne

 

nie potrafisz zarządzać systemem linuxowymi i edytować sobie sam konfiguracji praw dostępu do roota to jesteś zdany na najprostsze rozwiązania za pomocą aplikacji która roota ci nigdy nie robi a tylko ułatwia i uruchamia programy/gry jako root zwykłymi poleceniami SUDO czy SU

 

bez aplikacji tez można rootować ale wtedy WSZYSTKIE programy maja uprawnienia root ale to już blisko do uszkodzenia telefonu czy pad systemu przez głupi błąd

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...