Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Build] czy ta gra jest taka tempa ?!


CovallGaming

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po grzyba kurde robicie buildy w ktorych sa itemy po 3k do jasnej cholery !

Ta gra jest jakas tempa mam full hp ale niee bo kurde idiota ktory ma moze max 100hp mnie rozjeba na pare hitow a mial 4 lvl..pojebane gowno i kurwa tyle

 

podajcie mi dobry build na ashe

 

Opublikowano

Bo itemy po 3k są najlepsze? Chyba że chcesz ganiać do końca gry z butami i 5 długimi mieczami.

idioto nie rozumiesz mnie

 

jak mam kurde kupic item wartosci 3k na start gry ?!

jak na start jest 475 kasy..pomysl inteligencie

Opublikowano

Nie wyzywaj to po pierwsze, takich ludzi nawet parasol nie powinien chronić ;). Na start albo długi miecz i potki, buty i potki albo miecz dorana w zależności od tego jak kto woli, musisz spróbować jak Tobie lepiej zaczyna się grać

Opublikowano

to mi to wyjasnijcie..

caly czas myslalem ze ta gra to jakas totalna lipa , kolega mi ja dal zagralem samouczka no mowie ok pod nexusem niezla miazga..zagralem pierwsza runde i stwierdzilem ze to jest totalne dziadostwo..

niech mi to ktos wszystko wyjasni

Opublikowano

Kolega wyżej raport..

Co do pytania jak grać, to na początek składaj polecane itemki i graj na botach z czasem przestaniesz się wnerwiać na grę aż do zaczęcia rankedów ;)

Opublikowano

LoL nie jest dla ciebie, lepiej zajmij się budowaniem domków z dirta w minecrafcie. Btw jesteś zjebanym gimbusem

Opublikowano

A wiesz ,ze itemy da się składać? Serio tego nie zauważyłeś, jeśli nie to proszę, build na ashe:

 

buty (te zwykle)

miecz dorana

tarcza dorana

sztylet

rękawice awanturnika

wampirczy kostur.

 

Ocen ten build i daj mi znac czy Ci sie dobrze gralo ;]

Opublikowano

ponieważ lepsze itemy składa się ze słabszych.

przykład, rabadon cap składa się wielkiej pały i mniejszej pały.

im przedmiot jest droższy, tym zazwyczaj więcej daje.

Opublikowano

ale najsazniejsze niech kolega opanuje emocje i nie wyzywa wszystkich i zaczynaj z polecanymi albo poszukaj solomid.net lub mobafire

Opublikowano

darocko bylem na mobafire ale gowno z tego wiedzialem..

 

 

Kolega wyżej raport..

Co do pytania jak grać, to na początek składaj polecane itemki i graj na botach z czasem przestaniesz się wnerwiać na grę aż do zaczęcia rankedów ;)

 

z tego co mi kolega powiedzial to na botaach nie dostaje sie expa o,O

Opublikowano

Na botach sie expa dostaje tylko mało i jest limit chyba 180 minut gry na botach na dzień.

Co do buildu to masz np. klikasz na ostrze nieskonczoności i po prawej masz drzewko z którego kupujesz przedmioty żeby szybciej zrobić z "części pierwszych" całość.

Co do buildu to polecam.

Ostrze Dorana> Buty + Potki> Nagolenniki Berserkera> Ostrze Nieskończoności> Widmowy Tancerz> Krwiopijec> Czarny Tasak> i tu sytuacyjnie (np. drugi widmowy tancerz).

PS.

Ashe to ADCarry więc nie bedziesz miał dużo HP z rozsądnym buildem na ADC.

Opublikowano

Po grzyba kurde robicie buildy w ktorych sa itemy po 3k do jasnej cholery !

Ta gra jest jakas tempa mam full hp ale niee bo kurde idiota ktory ma moze max 100hp mnie rozjeba na pare hitow a mial 4 lvl..pojebane gowno i kurwa tyle

 

podajcie mi dobry build na ashe

Duży item za 3k składa się z mniejszych, tanszych. Jak masz 475 golda to kupuj te ity na które Ci starczy kasy.

 

idioto nie rozumiesz mnie

 

jak mam kurde kupic item wartosci 3k na start gry ?!

jak na start jest 475 kasy..pomysl inteligencie

Tak kończy manjak mc

 

darocko bylem na mobafire ale gowno z tego wiedzialem..

 

 

 

z tego co mi kolega powiedzial to na botaach nie dostaje sie expa o,O

To kolega się pomylił

 

Masz build na ashe:

 

-na samym początku ostrze dorana (na 100% masz polaczkowego lola)

-później kostur za 800 golda lub buty i długi miecz

-buty na as/dokupujesz buty na as i kupujesz kostur

-kupujesz kw miecz

-składasz krwiopijce

-znow kw miecz/ zapał

-ostrze nieskończoności/ widmowy tancerz

-zapał/ kw miecz

-ostrze niesk./ widmowy tancerz

-długi łuk/rękawice awanturnika

-sztylet / 2 sztylety

-huragan/ kosa statiika czy jak mu tam na to mongolskie imie

-przepaska za 400 golda co daje odp na magje

-pancerz za 700 co daje armora

-anioł stróż

 

Końcowy build

 

berserkers-greaves.gifthe-bloodthirster.gifinfinity-edge.gifphantom-dancer.gifguardian-angel.gif<huragan>

Opublikowano

jeden item za 3k - kilka itemow skladajacych sie na niego (a na te itemy skladajace sie na niego sa tez kolejne itemy np.:D) i ogarnij obrazanie, bo jestes gorzej niz gimbus umyslowy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...