Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Lineage 2 PL / BETA


HeeCreator

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć , zapewne kilka osób już wie że ze strony

https://eu.4game.com/lineage2pl/play/

można pobierać clienta do bety ,

chciałbym was poinformować pomimo tego że napisali

' Start beta testów ok. 19 marca bodajże '

jeśli macie już klienta , można wbijać i sobie ogarniać powoli co i jak z tym serwem :)

To znaczy można wbijać .. wczoraj była przerwa techniczna czy coś takiego dzisiaj sobie normalnie weszłem , kilka osób już tam gra :D

Opublikowano

Ta , już miałem styczność z wieloma takimi przypadkami , nie wiadomo czemu , wielu ludzi tak ma , mi za 1-wszym razem wszystko ładnie pobierało , jest też możliwość że na chwile wyłączyli pobieranie , ale wątpie w to :D

Próbuj :P



@ Jeśli chcecie być na bierząco polecam;

 

https://4gameforum.com/pl/forum.php

 

zarejestrujcie sie :)

Opublikowano

dzieki ale konto juz mam tylko tak jak pisalem nie wiem czemu nie moge pobrac wiem juz co bylo trzeba zrobic: najpierw wlaczyc 4game a potem zaczac pobierac ( juz mi sie sciaga)

Opublikowano

HeeCreator Dzieki za info

Polać mu !!! :)

 

A juz chcialem pobrać bład jakiś wywala :(

404 Not Found

     17.jpg?1419710460     \


   Ab alio exspectes, alteri quod feceris

Opublikowano

Mógłby mi ktoś wyjaśnić bo jestem zielony w tych sprawach. Będę zaczynał grać w L2 po raz 1 ;> O co chodzi z tym 4game? Gdzie to się pobiera żeby zainstalować i żeby L2 działało? Bo jak klikam zainstaluj na https://eu.4game.com/lineage2pl/play/ to wyskakuje ten błąd 404 not found ;/

Na forach lub w grze posiadam nick:


Vears, Marx lub Soanath.


Jeżeli skądś mnie znasz. Napisz na forum lub w grze. :)


Opublikowano

Mógłby mi ktoś wyjaśnić bo jestem zielony w tych sprawach. Będę zaczynał grać w L2 po raz 1 ;> O co chodzi z tym 4game? Gdzie to się pobiera żeby zainstalować i żeby L2 działało? Bo jak klikam zainstaluj na https://eu.4game.com/lineage2pl/play/ to wyskakuje ten błąd 404 not found ;/

Załozyłem temat o tym błedzie jest wszystko opisane jak pobrać clienta

     17.jpg?1419710460     \


   Ab alio exspectes, alteri quod feceris

Opublikowano

Okej dzięki za informacje ;)

Na forach lub w grze posiadam nick:


Vears, Marx lub Soanath.


Jeżeli skądś mnie znasz. Napisz na forum lub w grze. :)


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kurw. Zagrał bym ale te nowe wersje są tak przejebane, nie to co c4 - Interlude, to były czasy. Miłej gry ;]

//gif w sygnie

Opublikowano

co do postu peras sie zgadzam c4 to byly czasy ( poczatki mojej przygody z L2 ) ale co zrobic stare czasy nie wroca trzeba isc z duchem czasu

Opublikowano

Ja dalej gram czasami na sewrerach interlude i powiem wam, że lepiej się bawię niż przy tych nowych gównach. Polecieli na kase po prostu, jak patrze te całe L2 store, to można se jakieś zwoje hp kupywać... Rozumiem utrzymanie, utrzymaniem, ale klimat powinien zostać.

//gif w sygnie

Opublikowano

Mi takze nie podobaja sie te nowe kroniki ;/ ja zostalem przy Interlude no i czasami zagram na GF... kroniki wyzsze to juz nie jest L2 :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...