Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wgrałem cm7 do swojego htc wildfire. wyskoczył niebieski ludek i dalej nie szło . przywróciłem system ale wyskakuje napis htc a potem czarno. nie wiem co zrobić proszę o pomoc

 

Opublikowano

skoro wgrałeś to czytaj dalej ten tutorial na podstawie którego wgrałeś i rozwiązuj sobie problem

 

gdzieś tam masz rozwiązanie co robić

 

jak nie potrafisz to przywracaj oryginalny soft

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

to już twój problem, ty wiesz co masz za soft, jaki i co instalowałeś , czym robiłeś ale jak widać nawet nie chciało ci się poczytać żadnych informacji na ten temat wcześniej

 

zaczynaj wszystko od nowa zgodnie z opisami aż ci się uda

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

to w czym masz problem z przywróceniem softu ?? brałeś pliki i tutoriale jak wgrać nowy, pewnie z jakiegoś forum. tak samo masz i jak wgrywać inne napisane, kwestia tylko przeczytania odpowiedniego tutorialu

 

nie będę ci kopiował żadnych tutoriali z innych for bo nie wolno ;) , sam możesz sobie przeczytać i dobrać do telefonu soft. nie wiesz gdzie zaglądnij na stronę android.com.pl

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

no tam musial coś zrobić źle, wersje softu mu się nie zgadzają, czasami tak jest jak odzyskuje się z rożnych recovery które inaczej ( z innych plików ) liczą md5 albo maja nawet możliwość wyłączenia sumy kontrolnej na potrzeby instalacji

 

w tematach jak wgrać nowe softu ma wszystko dokładnie opisane wraz z plikami i problemami jaki może napotkać przy wgrywaniu, nie widzę żadnego problemu z niczym poza lenistwem w wyszukaniu sobie tutorialu i zrobieniu według niego

 

stare pliki backapu sa dobre tylko niewłaściwsze oprogramowanie ( wersja recovery ) jest używane do odzyskania a z tym to już musi poradzić sobie sam bo wie co miał wcześniej zainstalowane

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...