Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]DMG HACK NA NEVIOS MT2 (startuje dzisiaj)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema szukam dmg na neviosmt2 client jest jakis inny ma pliki np PC.xms

za pomoc limit like +5 ;d

 

prosze nie podawac nie sprawdzonych :)

//nieregulaminowa sygnatura - reklama innego forum-SPIERDALAJ :)

//BR3ND- ziutek1903 :)

ziutek1903\\Istny Diabel z****li c*e palcem

Istny Diabel/// tak a co

ziutek1903\\ nic poprostu jestes z*e*any

Opublikowano

Jak podmienisz to nie będziesz widział zbrojek i broni więc to Ci mało da.

Najlepiej dodaj ten serwer do kamer moda i tam lajtem odpalisz WH czy DMG bo na tym kliencie to dużo roboty.. trzeba kombinować jak wypakować pliki, podmienić i zapakować bo tam jest tylko jeden plik PC - PC.xms. Gdyby były przykładowe "PC.xmx" i "PC.xma" to by mogło się zrobić tak jak na Ravii:P

 

 

W sumie :

Weź byle jakiego DMG 2010rok i zmień nazwę PC.epk na PC.xmx i wklej. Może zadziała ale nie gwarantuje

photo261314.png


Opublikowano

ja zrobiłem na cliencie diamonda kamera dodalem serwer i tam bs dziala mi i dmg i wh wszystko tlko pare minusow ze mapek onych nie widze i broni :> ale jak chcesz pomieszac se bsem to polecam :>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...