Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KwadratowaWyspa [10slotow][typuKwadratowaMasakra]


syfek200

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiamy serwer : KwadratowaWyspa

 

 

1.png
IP: 37.59.5.226:25099
Sloty: 10
Typ: Typu Kwadratowa Masakra
PvP: Tak
Premium: Nie
Nether: Tak
Potwory: Tak
Zwierzęta: Tak
Whitelist: Tak

 

 

 

2.png
Admin- VrubikPL Moderator - zielony1238

 

 

 

3.png
LifeMc, Lwc i wiele innych

 

 

 

4.png
Podanie na WL
Wiek
Nick
Wiek (+13)
Coś o sobie
Dlaczego ty ?
Masz Czity ?
NIE DODAJE LUDZI KTÓRZY NAPISZĄ NA PW !!!

 

 

Opublikowano
Podanie na WL

Nick: Bishcoppt

Wiek: 15

Coś o sobie: Dawid, 15 lat, mam premium :L. Jestem ogarnięty, nie kradnę, nie niszczę itd. itp.

Dlaczego ty ?: Bo jestem uczciwy i chcę pograć..

Masz Czity ?: Nie i nie będę miał !
Opublikowano
Podanie na WL

Wiek:14

Nick:KillbyMarcinek xD

Wiek (+13):14

Coś o sobie:Jestem Marcin, 14 lat, chodzę do gimbazy :D W Minecraft'a gram od 1.2.4, lecz dużo ogarniam xD Ogarniam ortografie xD Jestem miłym i aktywnym graczem.

Dlaczego ty ?:Ponieważ lubię serwery typu Kwadratowa Masakra.Zawsze chciałem na takim serwerze zagrać :)

Masz Czity ? : Nie używam i nie zamierzam :D

1360181684-U593821.png

Opublikowano
Wiek 13

Nick robiron

Wiek (+13) : 13

Coś o sobie Jestem Patryk. Moim hobby jest piłka nożna

Dlaczego ty ? ponieważ jestem ogarem i nie griefuje :)

Masz Czity nie mam czitów

I'm happy :)

Opublikowano
Wiek 14

Nick Darel12

Wiek (+13) 14

Coś o sobie Jestem Bartek i nie lubie pomarańczy.

Dlaczego ty ? Bo szukam coś takiego jak ten serwer

Masz Czity ? Tak wszystkie po kolei jak leci xD Na serio to NIE

Syn%20Fakera_eune_412_2_text.png


 


Szukasz supporta ? Pisz pw ;]

Opublikowano
Wiek:13

Nick: greenwoodpolish

Coś o sobie: Mam na imie Marcel Interesuję się webmasterstwem. ;D

Dlaczego ty ? Bardzo bym chciał pograć na serwerze tego typu.

Masz Czity ? Nie i nigdy nie miałem.
Opublikowano
Wiek: 15(prawie 16)
Nick: MoosinPL
Coś o sobie Nazywam się Hubert. Codziennie zajmuję się szkołą, szkołą muzyczną , oraz dodatkowymi zajęciami takimi jak programowanie czy po prostu granie w przeróżne gry:) Ortografia nie sprawia mi problemu.
Dlaczego ty ? Ponieważ lubię grać na serwerach tego typu które są ogarnięte i szybko się nie nudzą.
Masz Czity ? Oczywiscie że nie :).



Opublikowano
Wiek 13 Lat.

Nick SebQu

Coś o sobie Jestem z reguły nieśmiałym 13 letnim Sebastianem z odrobiną chęci do pogrania w majnkrafty, jestem pomocnym oraz pracowitym graczem, zawsze starałem się pomagać graczom jak i administracji w miarę moich możliwości. W Minecrafta gram około roku, lecz grałem na InDev, według mnie najlepsza z tych najstarszych wersji. :)

Dlaczego ty ? Według większości znajomych, jestem "zbyt dojrzały" jak na 13 lat, potrafię pracować zespołowo oraz dobrze walczyć w razie potrzeby, buduje nie zbyt pięknie, lecz zawsze funkcjonalnie. Heh.. ale się pochwaliłem ;)

Masz Czity ? Nie, nigdy nie popierałem cziterów, cziter psuje grę sobie jak i innym więc nie widzę większego sensu używania czitów.


Pozdrawiam

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano
Podanie na WL

Wiek16

Nick:Trish

Wiek (+13)Powtórzone pytanie ;d : 16

Coś o sobie:Niestety nie chce wyjść na leniucha ;d nie chce mi się pisać

Dlaczego ty ?: Bo żyje

Masz Czity ?: Nie ;p

Zamiast % daj buziaka ;w;

Opublikowano
Wiek 13

Nick Kieszo

Wiek (+13) 13

Coś o sobie mam na imię Karol, lubię budować w mc :)

Dlaczego ty ? Chciałbym sobie pograć na takim serwerze :3

Masz Czity ? Nie, tylko optifine i rei mm.
Opublikowano


Nick: MagicznyAutobus

Wiek (+13) : 15 lat
Coś o sobie: mam 15 lat , jestem miły , uczciwy , grzeczny :)

Dlaczego ty ? nie kradne, nie grifuje , nie zabijam ,
Masz Czity ? jeśli czity to optifine , textury i minimap - to mam :)
Opublikowano
Wiek:14

Nick:xDrabiiiQ

 

Coś o sobie:Nazywam sie Sebastian ;)i lubie maslo

Dlaczego ty ?:Poniewaz lubie tego typu serwery. Jest weekend mam duzo czasu mogte pograc :)
Masz Czity ?:Oczywiscie ze nie (mozna mi zaufac:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...