Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Excraft | Survival + Frakcje | Rekrutacja na moda :)


Sloniusek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek(13+): 14 lat


Nick w grze: Darel12


Ile grasz w Minecrafta? : 2/3 lata


Doświadczenie: Byłem 2 razy adminem i 4 razy modem :)


Znajomość Pluginów i komend: 8,9/10 - Przypomnę sobie wszystko.


Czy będziesz płacić składki? Jak tak to ile?: 10 zł.


Coś o sobie : Jestem Bartek. Pochodzę z łodzi. W minecraft gram już bardzo dużo. Ostatnio zrobiłem sobie małą przerwę, a teraz mam ochotę zacząć znowu grać. Myślę że się sprawdzę w roli moderatora serwera Excraft :)

Syn%20Fakera_eune_412_2_text.png


 


Szukasz supporta ? Pisz pw ;]

Opublikowano

Wiek(13+):13


Nick w grze:jorgen10


Ile grasz w Minecrafta? :2 lata


Doświadczenie:spore


Znajomość Pluginów i komend:9,5/10


Czy będziesz płacić składki? Jak tak to ile?:10


Coś o sobie :Siema jestem Dawid pochodzę z Białegostoku lubię grać w minecrafta i myślę że sprawdzę się w roli moderatora serwera excraft

Opublikowano

Wiek:13



Nick w grze:Rester



Ile grasz w Minecrafta? :1rok



Doświadczenie:Ogarniam Minecrafta :D



Znajomość Pluginów i komend:Dobra



Czy będziesz płacić składki? Jak tak to ile?:10-15 zł do uzgodnienia



Coś o sobie :
Jestem Kamil Pochodze z Częstochowy,często gram w Minecrafta i myśle że dam sobie rade w roli Moderatora

Opublikowano

Rok życia:15 lat
Nick: vogelap
Znam komendy i ogarniam minecrafta
Bym płacił za serwer minimum 10zl a max 30zl
Lubie grac w pilke nozna i ineterysuje sie dziewczynami :D

 

Pisze za Vogelap ponieważ nie mógł wstawic posta

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...