Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra Sezon II [1.4.7][20Slotów][WL][Skype/TS3]


SIRPEANUTS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SERWER ZAMKNIĘTY PRZEZ PEWNEGO ''Jacek Kulinicz'' - Naprawdę nie ogarnięty właściciel, nikt go nie lubił itp.

INFORMACJA NIŻEJ.

ZA NIEDŁUGO POJAWI SIĘ NOWA KW. PRZEPRASZAM. :(

screen_38d0fe47317ffbce5438d844a8cbd5ac.

SERWER ZAMKNIĘTY !!

Serwer nie
działa, bo główny właściciel serwer jest takim głupkiem ze rozwalał
serwer, nie ogarniał, nikt go nie lubił na serwerze, każdego zabijał ,
niszczył, i robił sobie w chuj jaja... - Serwer będzie nowy - Na pewno
na bardziej ogarniętym hosterze np. Ja, albo Bobu - Technik tego serwera
co był . Zabawa z wami wszystkimi była mega,wszyscy ogarnięci tego właśnie chciałem. :)


Za niedługo pojawi się tutaj nowa zapowiedź, i będziemy grać na nowej Kwadratowej masakrze. :) .


 


Za wszystko przepraszam, teraz będę pamiętał ze z takim bencwałem serwerów się nie robi. ;)


 


pozdROWki, elo. ;)

zv669_sipeantus.png

Opublikowano

Wiek:17

Nick: Maniok

Premium: Nie

Rozwiązanie równania: 9

o Sobie: Mam Na imię marek, mam 17 lat i pochodzę z Żywca.Jestem Kreatywny,dobrze dogaduje się z innymi graczami oraz potrafię współpracować.

Dowcip (Suchar):

Co robi blondynka w supermarkecie leżąc na ziemi ?
Szuka niskich Cen.

Pomogłem? Daj Plusika to pomaga.

 

eJwLTq2o9ElMqVTQVQguSE3OSszJLC5JVMhPUfDNzEt1LkpMK1FP5PINcE7LLyrN1SvIASqEy3D5JuZl5mdzgQSSwQLORampBalFxVxGpqZwbAAA7Z0gpg~~.png

 

logo.png

Opublikowano

Nick: Dardeken

Wiek: 13

Premium: Zchakowali mi ;_;

o sobie w dwóch zdaniach: Zawsze chciałem pograc na takim serwerze mam skype: marcindewicki prosze o dodanie :D

eJxzSSxKSc1OzVPQVQgpzy9KTlQITi0qzy_nCsgvmca.png


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. - Fryderyk Nietzsche

Opublikowano

Nick: Dardeken

Wiek: 13

Premium: Zchakowali mi ;_;

o sobie w dwóch zdaniach: Zawsze chciałem pograc na takim serwerze mam skype: marcindewicki prosze o dodanie :D

 

Tak jak napisałem, szukam tylko osób +15lat, a po drugie prosiłem aby każdy kto chce dostać się na serwer dodał mnie na skype, i wtedy z nim rozmawiam.

Więc przepraszam cię ale nie. ;[

zv669_sipeantus.png

Opublikowano

Wiek:15

Nick: The_Mini_PL

Premium: Tak

Rozwiązanie równania: 9

o Sobie: Nazywam się Adam , uczęszczam do 3 klasy gimnazjum, interesuje się programowaniem i tworzeniem na komputerze. Szukam serwera własnie tego typu ;)

Opublikowano

Wiek:15

Nick: The_Mini_PL

Premium: Tak

Rozwiązanie równania: 9

o Sobie: Nazywam się Adam , uczęszczam do 3 klasy gimnazjum, interesuje się programowaniem i tworzeniem na komputerze. Szukam serwera własnie tego typu ;)

 

Ziomuś,prosiłem aby na skype dodawać i tam pogadamy...

sexylady - Tak samo skype. :> - Nie ma sprawy. Możliwe ze dziś startujemy. :)

zv669_sipeantus.png

Opublikowano

Wiek:12

Nick: Robcio

Premium: Nie

Rozwiązanie równania: 9

o Sobie: Mam na imię Patryk moim hobby jest piłka nożna. Oraz lubię budować w minecraft

Dowcip (Suchar): Twoja starta kradnie ołówki z kastoramy


I'm happy :)

Opublikowano

 

Wiek:12

Nick: Robcio

Premium: Nie

Rozwiązanie równania: 9

o Sobie: Mam na imię Patryk moim hobby jest piłka nożna. Oraz lubię budować w minecraft

Dowcip (Suchar): Twoja starta kradnie ołówki z kastoramy

 

Przeczytaj dokładnie... +15lat !

zv669_sipeantus.png

Odkrywca
Opublikowano

Wiek: 14 (rocznikowo), dajcie szanse ;)

Nick: Acoid

Premium: Jest

Rozwiązanie równania: 9

O sobie: Mam na imię Wiktor. Grałem już na wielu takich serwerach i nikt nie narzekał. Jestem pomocny, nie niszczę cudzej pracy oraz ogarniam wszystkie rzeczy w MC ;). Skype: matee19891

Dowcip: Wchodzi baba do windy a tam schody <hahaha>

Pozdrawiam serdecznie ;)

Opublikowano

Wiek : 13 :P

Nick : ( przeliteruje ) f i l k o 1 2 0

Premium : Oczywiscie, ze takn

Rozwiazanie rownania: 9

O sobie : Mam na imie Kuba, moje hobby to MineCraft , AceOfSpades , pilka nozna i siatkowka.Jestem kreatywny i lubie budowac w stylu pustynno-tropikalnym

Moj skype to CraftKubaPl ( mam mikro )

Dowcip : Zęby twojej starej są jak gwiazdy: żółte i daleko od siebie I Twoja stara rozmawia z cyklopem w cztery oczy.

Opublikowano

Wiek: 14,5 (jak dla mnie to nie liczy się wiek, ale zachowanie i współpraca)

Nick: Feromontis

Premium: Niestety nie mam

Rozwiązanie równania: 6/2(1+2) = 9 bo 6/2 = 3, 3*3=9

O sobie: Nie mam tutaj dużo do rozpisania się, ale podam podstawowe informacje :) Mam na imię Rafał, gram w minecrafta od bety 1.5. Jestem cierpliwy i pomocny, prawie każdej osobie na serwerze raczej będę w stanie pomóc. Oczywiście nie jestem no-life i pierw nauka a potem Minecraft także nie będę grać od 00:00 do 23:59.

Kontakt

- skype rafik382

- steam zamiataczpustyn

Dowcip: Jak się nazywa człowiek liżący parę? Paralizator

Opublikowano

Odświeżam - Przypominam +15lat! Tylko skype! Ogarnięte osoby! Zero szumu w mikrofonie . !

 

 

Ja nie będę nikogo na skype dodawać, chcesz się dostać to mnie dodaj. !

Pozostało mało miejsc !

zv669_sipeantus.png

Opublikowano

Wiek:15


Nick: waiktor

Premium: Nie


Rozwiązanie równania: 9


o Sobie: Mam na imię Wiktor interesuje sie informatyką
Muj skype:wiktor5006



Dowcip (Suchar):Co zrobic jeśli gąłąb nasra ci na ramie
dziękowac bogu że krowy nielatają

Opublikowano

Wiek:15


Nick: Claun


Premium: Jasne jak bym nie miał bym nie pisał


Rozwiązanie równania: 9


O Sobie: Witam mam na imie Michał, gram od alphy, ogarniam kwadratowa masakre. Miałem serwer w minecraft ale nie kwadratowa masakra. Mam TS3/Mumble/Skype.


Moje GG: 34461597. Nie trzeszczy mi mikrofon.


Dowcip (Suchar):


- Boże, kiedy nasi wyjdą chociaż z grupy?!


- Nie za mojej kadencji.

Opublikowano

CIĄGLE ZAPISUJEMY NA WAITHLIST !

---------------------------------------------

+15LAT, OGARNIĘTE OSOBY,ZNAJĄCE ZASADY KM

---------------------------------------------

 

Tylko skype - aqusaboy . :)

zv669_sipeantus.png

Opublikowano

Wiek:19 marca 15 :)

Nick: Sirentus

Premium: No a jak. :)

Rozwiązanie równania: 9

O Sobie: No cześć, jestem Kamil. W minecraft gram od Bety 1.3, mam mikrofon, mój skype - camper988r, oraz gg: 45770459 . Uważam że jestem ogarnięty, jednak nie nazbyt, że tak powiem, sztywny. ^^
Interesuje się komputerami ( Zamierzam iść do technikum o profilu informatycznym :) ) sportem, dziewczynami i wieloma innymi rzeczami. ^^

Dowcip (Suchar):

Co mówi chemik do chemika przy grze w karty?
-Potasuj

Ba dum tss.

sygnazs.png
Opublikowano

Serwer nie działa, bo główny właściciel serwer jest takim głupkiem ze rozwalał serwer, nie ogarniał, nikt go nie lubił na serwerze, każdego zabijał , niszczył, i robił sobie w chuj jaja... - Serwer będzie nowy - Na pewno na bardziej ogarniętym hosterze np. Ja, albo Bobu - Technik tego serwera co był .

Za niedługo pojawi się tutaj nowa zapowiedź, i będziemy grać na nowej Kwadratowej masakrze. :) .

 

Za wszystko przepraszam, teraz będę pamiętał ze z takim bencwałem serwerów się nie robi. ;)

 

pozdROWki, elo. ;)

zv669_sipeantus.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...