Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Wyścigi (konkretnie dragi) na słaby PC


CichyLipson

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam pytanie czy znacie jakieś fajne dragi na słaby PC.

Nie chciałbym aby to były flashe jakieś bądź gry na internecie. Szukam po prostu gry takiej jak NFS:MW

 

Czy może są jakieś dodatki do FlatOut 2 gdzie są mapy z dragami. Bardzo będę wdzięczny jak takie coś znajdziecie ponieważ mam już dość grania w te same gry. Po za tym lubię dragi i szukam takiej fajnej gry.

 

Gry (dragi) w jakie już grałem:

* Need For Speed : Most Wanted

* Need For Speed : Pro Street ( Acz kolwiek ta gra mi strasznie muli )

* Drag Racer v3 ( totalny badziew, flash, polecam dla tych co nie wiedzą w co mają grać )

 

Mój komputer :

AMD Athlon 64 Processor

3200+

2.01 GHz, 512 MB RAM

 

Karta graficzna :

NVIDIA GeForce 7300 GT ( 256 MB )

 

Z góry dziękuje.

Opublikowano

Widziałeś w tej grze dragi:

Need for Speed: Underground

 

Inne:

 

IHRA Drag Racing (2000)
IHRA Motorsports (2001)
IHRA Drag Racing 2 (2001)
IHRA Motorsports 2 Drag Racing Wireless (2002)
IHRA Drag Racing 2004 (2003)
IHRA Professional Drag Racing 2005 (2004)
IHRA Drag Racing: Sportsman Edition (2006)
/edit
Dodałem daty.
Z dodatkami do Flatout pisz na PW
Opublikowano

jak na necie to jest taka via www "F1 Online" nawet fajna .pograłem trochę

lg8ppp.jpg jestem Proo Eloo Fajnyyy 110/100 % :D yeaah

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...