Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5][Mine-sky-survival][whitelist][no-premium][20 slotów]


patrykgraca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema z tej strony technik serwera.Jest to serwer 100% survival z whitelist ponieważ my musimy ufać ludzią bo sporo z nich chce wejść na konto admina albo sa podszywki my chcemy aby takich podszywek nie było dlatego damy whitelist chcemy ogarniętych graczy którzy się nie biją na spawnie za bicie się na spawnie jest odrazu ban.Z góry mówie że np ja nie mam opa tylko mam dostęp do konsoli dlatego moge nadal banować itp nawet admini grają na survival dlatego niema czegoś takiego że ktoś się podemnie podszyje ja moge tego własnie zbanować ponieważ na konsoli mamy ip gracza który się podszywa i możemy go spokojnie zbanować.Dlatego zapraszam wszystkich na nowy serwer survival do minecrafta 1.5!!!Nie ma żadnego bukkita(Narazie)Zapraszam!A najlepsze jest to że serwer stoi na bardzo dobrym hostingu czyli craftserve.

Sloty:20

Whitelist:Tak

Premium:Nie

Potwory:Tak

Zwierzęta:Tak

Lagi:Nie ponieważ serwer na craftserve

ip:s149.csrv.pl:26246

 

A teraz podanie na serwer.:

Nick:

Dlaczego ty?

Ile masz lat?:

Jak ogarniasz gre?:

Czy nie będziesz zabijać na spawn?:

 

 

Graczy którzy nie podadzą nicku nie zostaną dodani na serwer.



oto nasze ts3 srv2.multigaming.pl:9516 ;)

Opublikowano

Nick:bleufire777


Dlaczego ty?Bo szukam takiego serwera i jestem ogarniety


Ile masz lat?:13


Jak ogarniasz gre?:9/10


Czy nie będziesz zabijać na spawn?:Nie

Opublikowano

Nick: Sekatura

Dlaczego ty? Bo jestem jedyny w swoim rodzaju.


Ile masz lat?: Mam 15 lat.


Jak ogarniasz gre?: Dosyć dobrze gram rok. ;3


Czy nie będziesz zabijać na spawn?: Oczywiście.

Opublikowano

Nie jestem dodany do Whitelist. ;x Nie mogę wbić.

 

 

 

Zostanę w końcu dodany do wl?

 

 

 

I dalej nie mogę wbić. -.- Ciekawe dlaczego?

 

 

Nie mam innego nicku mam tylko jedno konto premium. ;x

 

 

 

A dodaj: solu . ;x

 

 

 

Sprawdź czy czasami nie ma spacji przed nickiem.

 

 

 

Na inne serwery co dopiero mnie dodali wbijam normalnie. ;o

Opublikowano

Nick: callo123 / Pawcio16200

Dlaczego ja?: Bo umiemy budować i chcemy się troche pobawić:D

Ile masz lat?: 15/12

Jak ogarniasz grę?: 10/10

Czy nie będziesz zabijać na spawn?: Nie

giphy.gif

 

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

Opublikowano

Nick: matis00


Dlaczego ty? : Jestem miły i ogarnięty. I szukam fajnego servera na whait list


Wiek : 13


Jak ogarniasz gre?: 10/10


Czy nie będziesz zabijać na spawn?: Nie , nie lubię osób którzy zabijają , to tak denerwuje .

matise00.png

Opublikowano

Nick:Kosamentor

Dlaczego ty? jestem miły,nie jestem neo,nie grifuję

Ile masz lat?:15

Jak ogarniasz gre?:100/100

Czy nie będziesz zabijać na spawn?:nigdy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...