Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.7][Dedyk][No-p][110+slotów][Nowe rozwiązania!] Aurora Wojny Frakcji -----> Wystartował <----- Zapraszamy ! Koniec sezonu 19.04.2013


Gość

Surowce  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wolisz aby surowce zdobywano:

    • Klasycznie z rud + anty x-ray.
      6
    • Ze Stone z ma?ym % szans.
      10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

04867557987038124536.png



46016831207339557027.png



IP Serwera - x


Strona www - mx


Forum - xx


TS3 - tsx


Facebook - mc-aurora.pl


Typ serwera - Wojny Frakcji


Ilość slotów - 100+


( jeśli serwer będzie pełen sloty zostaną dodane )


Start serwera - 15.03.2013r (piątek) godzina 17:00


Sklep SMS - Tak


Wersja na której można wejść na serwer - 1.4.7 !




Pluginy :


- Factions


- World Guard


- Essentials



53994909023622800775.png



Aurora to serwer stworzony dla ciebie i twoich znajomych!

Masz trudności z założeniem własnego serwera do gry ze znajomymi? Nie możesz na razie pozwolić sobie na hosting drogich operatorów?

Nasz serwer to rozwiązanie specjalnie dla ciebie i twoich znajomych!

U nas możesz grać zupełnie za darmo sam lub ze znajomymi. Stwórz silną grupę i konkuruj z innymi graczami, poznawaj nowych ludzi, buduj i zdobywaj!

A na koniec sezonu odbieraj nagrody za dominację na serwerze!

To tylko skrót tego co oferuje nasz serwer, na co więc

czekasz? Dołącz do zabawy już teraz

Więcej info na stronie www!


Prosimy nie dokonywać zakupów sms przed startem serwera!


Aby wprowadzić bardziej konkurencyjny charakter serwera frakcje może zakładać wyłącznie osoba, która rozegrała na serwerze 5 godzin lub gracze z rangą VIP, SuperVIP.


88833931503453908850.png


Na serwerze obowiązuje system, który dzieli grę na sezony. Sezon to mniej więcej jeden miesiąc, tak aby następny sezon zaczynał się w piątek.

Co sezon resetowana jest mapa oraz stan ekwipunków graczy, konta VIP oraz SuperVIP pozostają zgodnie z długością ich trwania.

Pod koniec sezonu przez administracje wybierana jest dominująca na serwerze gildia i otrzymuje ona

w przyszłym sezonie bonusy opisane na forum zgodnie z poziomem rozwoju i dominacji frakcji na serwerze.

System ten zapewnia stały element rywalizacji oraz zapobiegnie tzn. zastaniu mapy.


92649750039113155962.png



GG - 1799624

Kontakt dostępny cały tydzień od 15 do 22.


25713654820955594095.png


Podziękowania dla osób bez których serwer by nie powstał


- Dramo

- iKrzysiek

- Peter S.

- Błażej K.

- Redios

- Hazi Aslanov

- Szasiu

- Schutter


Patch notes:


16.03.2013

W nocy z dnia 15.03 na 16.03 wprowadzone zostały następujące zmiany na serwerze:


- Od teraz każdy gracz, może zasugerować teleportacje do wybranej osoby komendą

/tpa [nick] a dana osoba może ja akceptować lub odrzucić. Aby teleportacja doszła do skutku należy stać bez ruchu.


- Wprowadzony został plugin Combatlog, który zapobiegnie nieuczciwemu wylogowywaniu się graczy podczas walki.

Jeśli gracz zostanie uderzony przez innego gracza i wyloguje się w czasie mniejszym niż 10 sekund

od ostatniego uderzenia to zostanie automatycznie zabity a jego przedmioty zostaną "zdropowane" w miejscu wylogowania.



15.03.2013

- Serwer zmienił protokół wyłącznie na 1.4.7!

- Naprawiono bug z craftingiem.

- W eliminowano wszelkie lagi oraz cofki.

- Zmiana czasu grania potrzebnego do stworzenia frakcji na 5 godzin !






Serdecznie zapraszamy do gry

Opublikowano

Przypominam, że należy dokładnie przeczytać info o serwerze oraz regulamin! :)

Opublikowano

Dokładnie, Start dokładnie za 2 godziny i 10 minut ! Zapraszamy!

Opublikowano

Lagi na start spowodowane są tym, że wiele osób wbija na raz. Za 5-10 min wszystko się rozładuje.

Opublikowano

Start serwera zostanie przełożony na godzinę 19:00 Zapraszamy.

Opublikowano

Ok przygotowujemy się do 2 podejścia, przepraszamy za opóźnienie i zapraszamy serdecznie :)

Opublikowano

Ok serwer działa już na pełnych obrotach, przepraszamy za wszelkie niedogodności :)

Niestety wersja serwera musiała zostać zmieniona na 1.4.7 i tylko przez nią można się połączyć.

Problem lagów został całkowicie zażegnany.

Życzymy miłej gry :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...