Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Wykonam] Intro, Outro, Tło i Logo na kanał. [Naprawdę warto]


prometejosh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebujesz intro, outro, logo lub tła na kanał na youtube?

Trafiłeś w idealne miejsce!

Kim jestem? Jak się ze mną skontaktować?

Grafiką oraz montażem filmów zajmuję się od 3 lat. Obecnie dobrze opanowałem Photoshopa, Corela oraz After Effects. To pozwoli mi stworzyć dla Ciebie profesjonalne intro.

Kontaktujemy się TYLKO przez:

Co tworzę? Ile to kosztuje?

Jeśli masz 1500 i więcej subów na youtube wykonam to za darmo w zamian za:

  • Napisanie w opisie filmiku, że to ja stworzyłem to intro
  • Dodanie osobnego filmu z intrem i podpisanie, że jest mojego autorstwa

Jeśli nie masz takiej liczby widzów to musisz zapłacić. Podzieliłem tworzenie intra i outra na 5 stopni zaawansowania, z których każde jest w innej cenie:

  • Łatwe do wykonania intro lub outro: 10zl
  • Normalne do wykonania intro lub outro: 15zl
  • Średnio zaawansowane do wykonania intro lub outro: 20zl
  • Zaawansowane do wykonania intro lub outro: 25zl
  • Bardzo zaawansowane do wykonania intro lub outro: 30zl

Logo oraz tło na kanał kosztuje 7zł.

Dlaczego robię to za pieniądze?

Wszystkie programy, których używam są oryginalne, kosztują one masę pieniędzy (spokojnie wystarczy na dobry zestaw komputerowy). Chciałbym sobie w jakimś stopniu zwrócić pieniądze wydane na te programy, dlatego żądam zapłaty za to. Dodatkowo, kiedy zapłacisz za intro, outro, logo lub tło to masz je na własność, bo kupiłeś do niego prawa autorskie.

Proszę nie wysyłać zamówień na prywatnej wiadomości na mpc oraz pod tym wpisem, ponieważ nie rozpatrzę takich próśb.
Pozdrawiam i zapraszam do zakupu :D

//Reklama OFF.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...