Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sukces TERA Online. Po wejściu na Free2Play!


ScoTube

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


TERA Online po wejściu na Free2Play PODWOIŁA liczbę swoich userów.


Oznacza to, że przed darmowością było ich
około 500 tysięcy, po wejściu F2P liczba została jeszcze pomnożona razy
dwa. Obecna baza graczy wynosi więc ponad milion (6 new serwerów i
ogromne kolejki zrobiły swoje). Dotyczy to oczywiście wersji EU.


Teraz pytanie, dlaczego tak długo
wzbraniano się przed darmowym system rozgrywki, jeśli od dawna było
wiadomo, że to najlepsza opcja dla (większości) MMORPG’ów, szczególnie
dla TERY. A w sumie nie katujmy już GameForge. Najważniejsze, że zrozumieli swój błąd wcześniej, aniżeli później.


Gratulacje, bo co by nie mówić, ale TERA Online to dobra gra, bardzo dobra gra.

źródło : mmorpg.org.pl

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Widzę, że nie masz już co pisać w dziale i niedługo napiszesz, że Tera to w mitologii greckiej...


Albo będziesz nam cytował listy do koryntian.



I dodam coś głębiej wchodzącego w temat, żebyś nie mógł mi dać warna, że przejście na F2P było zaplanowane, na pewno wiedzieli, że przejdą, bo wcześniej obserwowali jak było z Aionem. Ave.


Opublikowano

Tera to jednak sukces ale dzisiaj jak spojrzałem na status serwerów to jednak zmniejsza się powoli liczba graczy, możliwe że to jest przelotne ;)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

GZ ;)

 

Tera to jednak sukces ale dzisiaj jak spojrzałem na status serwerów to jednak zmniejsza się powoli liczba graczy, możliwe że to jest przelotne ;)

niestety nic nie trwa wiecznie ; < Gry ludzią sie szybko nudzą.

273511408998783345728.png
Opublikowano

 

TERA Online po wejściu na Free2Play PODWOIŁA liczbę swoich userów.

Oznacza to, że przed darmowością było ich

około 500 tysięcy, po wejściu F2P liczba została jeszcze pomnożona razy

dwa. Obecna baza graczy wynosi więc ponad milion (6 new serwerów i

ogromne kolejki zrobiły swoje). Dotyczy to oczywiście wersji EU.

Teraz pytanie, dlaczego tak długo

wzbraniano się przed darmowym system rozgrywki, jeśli od dawna było

wiadomo, że to najlepsza opcja dla (większości) MMORPG’ów, szczególnie

dla TERY. A w sumie nie katujmy już GameForge. Najważniejsze, że zrozumieli swój błąd wcześniej, aniżeli później.

Gratulacje, bo co by nie mówić, ale TERA Online to dobra gra, bardzo dobra gra.

źródło : mmorpg.org.pl

boxxy-cool-story-bro-PLDBoV.jpg

| Random |


Opublikowano

Jak dla mnie ta gra jest słabo zbalansowana i posiada mało klas. Każda postać ma kilka skili i dla przykładu lancer na 60 poziomie ma te same umiejki co inny lancer na 60 poziomie, jedyne czym mogą się różnić to eq. Jak dla mnie powinni zrobić ścieżki rozwoju dla danych klas!

Opublikowano

Powinni zrobić coś ciekawszego z postaciami, skillami, klasami, rasami. Doszedłem do 50 lvl'a i się troszke znudziło. Być może tymczasowo ;3

Aczkolwiek świetna gra, za grafike ma u mnie plusa i nastawienie na granie zespołowo.

 

 

Opublikowano

Ja wszystko robiłem cały dzień.Musiałem przenosić pliki z jednego dysku na drugi ,bo wszystko na początku zajmowało 48,8 GB ,ale potem się zmniejszyło do 25 .Teraz tylko cieszyć się grą;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...