Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5][NP][24/7][SV][FB]CraftBest Reaktywacja 300 slotow!


lukaszfr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

134605579z__glowneinformacje.png
1346003482__de2zjo.gif Nazwa Serwera: CraftBest Reaktywacja
1346003482__de2zjo.gif IP Serwera: craftbest.pl
1346003482__de2zjo.gif IP TS3: craftbest.pl


134605585z__podstawoweinformacje.png
1346003482__de2zjo.gif Wersja Serwera: 1.5.1
1346003482__de2zjo.gif Sloty: 225
1346003482__de2zjo.gif Rodzaj: Survival/Freebuild/SkyBlock
1346003482__de2zjo.gif Typ Serwera: Dedykowany
1346003482__de2zjo.gif White-List: Nie
1346003482__de2zjo.gif Premium: Nie
1346003482__de2zjo.gif Nether: Tak
1346003482__de2zjo.gif PvP: Tak
1346003482__de2zjo.gif Zwierzeta: Tak
1346003482__de2zjo.gif Pluginy: Podstawowe+ mobarena,spleefarena,factions,playerheads,chest shop,iconomy i wiele innch


1346055890__zalogaserwera.png
[Właściciel]lukaszfr,[Admin]Looori,[Admin]Robakus07


1346055924__dodatkoweinformacjeo.png
Na naszym serwerze znajdziesz wiele ciekawych pluginów takich jak:

Fractions- dzięki niemu można tworzyć własne gildie,a także wypowiadać wojny innym gildią, zawierać sojusze i wiele wiecej.

MobArena- jest to arena na której wraz z innymi graczami walczycie z mobami, czym dłużej przetrwacie tym lepsze itemki zdobędziecie.

PlayerHeads- po zabiciu gracza wypada z niego głowa taka jak jego prawdziwy skin.

iConomy- ten plugin wprowadza walute na serwerze, dzięki czemu gracze mogą handlować między sobą, a także kupować rzeczy w sklepie dzięki pluginowi chest shop

Jobs-plugin ten dodaje prace dzięki czemu można zarabiać pieniądze na swój dom, eq i tym podobne.

Na serwerze są także dodatkowe rangi jak:
VIP - 7.35zl
SVIP - 13.53zl - Główna zaleta to komenda /gm 1
EVIP - 23.37zl
SEVIP - 30.75zl
informacje na temat rang znajdują się na /spawn


Pare ss-ów z serwera:

Mapa FreeBuild, na której są darmowe działki dla graczy o wielkości 50x50!

20130404191944.png





!! UWAGA ** POSZUKUJEMY BUDOWNICZYCH ORAZ UCZNIOW ** UWAGA !!
wszystkich chętnych zapraszam na ts lub serwer minecraft

ADNOTACJA DLA MODERATORÓW FORUM:
IP TS3 TO :CRAFTBEST.PL PONIEWAŻ JEST TO SERWER DEDYKOWANY I MA WŁASNĄ DOMENE NA KTÓREJ STOI STRONA I TS3 WIĘC PROSZĘ NIE USUWAĆ POSTÓW Z POWODU PODAWANIA LINKÓW
DZIĘKUJE

Opublikowano

Chłopie przestań bujać w obłokach, ten serwer na 100% nie działa i nie pisz proszę Cię bzdur, sprawdzałem 2 razy w odstępie kilku godzin i bez zmian, oto dowód:

 

zrzutekranu7j.png

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Krzysztof

b_560_95_1.png

 

Jedno pytanie z jakiego kraju wchodzisz? W twoim opisie jest Neederland wiec musze cie zasmucić ale raczej nie wejdziesz. W związku z ostatnimi atakami ddos byliśmy zmuszeni ograniczyć dostęp do serwera ze wszystkich krajów procz polski.


Jak juz serverowanie postawi nowe firewalle server będzie dostępny ze wszystkich krajow

Opublikowano

Mwahahaha ! Mi też nie działa, a jestem z polski / mam polskiego dostawce neta itd.... Proszę, zamknijcie ten temat... I nie piernicz że macie blokady DDOS, że zablokowaliście wszystkie kraje prócz polski .... Nie rób innych w konia ok ?

Opublikowano

Siema Lukasz! Naprawde upadliscie? Jak to sie stalo i kiedy?

Zapraszam wszystkich serdecznie na mój kanał youtube. Nagrywam CS:GO. Jeżeli ludziom będą podobać się moje filmy, będą łapkować, komentować i subskrybować, to będę wrzucał w miarę regularnie filmiki. Zapraszam do oceny mojego najnowszego filmu 1vs5 - clutch [ACE!].

https://youtu.be/ek1A_2F34HE

Opublikowano

Siema Lukasz! Naprawde upadliscie? Jak to sie stalo i kiedy?

 

Server cały czas działa, lecz jesli mieszkasz poza polską niestety ale nie będziesz mógł wejsc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...