Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Qentois --> Derin v2 --> Rykox v2 --> Terenzoo


Jakich Plików Używacie  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakich Plików U?ywacie

    • Qentois
      2
    • Derin v1/v2
      4
    • Rykox v1/v2
      2
    • Terenzo
      10
  2. 2. Czy 1GB Ramu Wystarczy Pod Hamchi Dla Oko?o 30/40 Osób

    • Tak :)
      5
    • Nie :(
      11
  3. 3. Czy 1GB Ramu Wystarczy Na Hamachi Oko?o 20/25 Osób?

    • Tak :)
      6
    • Nie :(
      3
    • Nie Ma Problemu :)
      0
    • Nie Mam Poj?cia :|
      1
    • Rób Serwa A Ja Wbijam :D
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Zaciekawiony Jestem Więc Prosze Mi Napisac Dlaczego Polecacie Pliki Tego Kogos Ja Stawiałem Na Wszystkich I Najbardziej Przylezały mi sie Qentoisa Ale Derin v2 Też Jest Pro Terenzoo To Bardziej Pod Max Lv 99 A Rykox To Taki 4Fun

 

 

 

 

CO DO SERWERA :

 

Ramu Na Laptopie 3GB Na Serwa Idzie 1GB

Procesor AMD Athlon 2X Dual Core QL 62 3GHz

img-Czeres.png


Spodobała ci się moja praca bądź pomogłem ci w czymś bądź człowiekiem i zostaw tego like to nic nie kosztuje a mnie motywuje


Azmal.pl i Theris.pl i iMetin.pl


POLECAM i ZAPRASZAM


Opublikowano

Fajnie Fajnie Mi Tez Derin Pasuje Ale Wole Qenta

img-Czeres.png


Spodobała ci się moja praca bądź pomogłem ci w czymś bądź człowiekiem i zostaw tego like to nic nie kosztuje a mnie motywuje


Azmal.pl i Theris.pl i iMetin.pl


POLECAM i ZAPRASZAM


Opublikowano

Nie lepiej wziąć Terenza, i do nich dograć co chcesz?

Masz pewność, że nie ma żadnych śmieci

Wiesz co wgrywasz

Wiesz co gdzie i jak

 

1gb nie starczy na utrzymanie virtualboxa/pc co dopiero serwera.

Do wygrania serwer dedykowany na miesiąc o wartości 70zł!

Weź udział już teraz. :-) 100% pewniak!

Opublikowano

Terenza sa najlepsze z tych co wypisales,dobre tez sa Kociola.

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

f5 ankieta

img-Czeres.png


Spodobała ci się moja praca bądź pomogłem ci w czymś bądź człowiekiem i zostaw tego like to nic nie kosztuje a mnie motywuje


Azmal.pl i Theris.pl i iMetin.pl


POLECAM i ZAPRASZAM


Opublikowano

Nie lepiej wziąć Terenza, i do nich dograć co chcesz?

Masz pewność, że nie ma żadnych śmieci

Wiesz co wgrywasz

Wiesz co gdzie i jak

 

1gb nie starczy na utrzymanie virtualboxa/pc co dopiero serwera.

 

Mój kumpel postawił przy 512 mega ramu, co prawda sam pykał , ale dało radę , więc na 1gb też da. Napisz jakie masz łącze internetowa / procesor , bo tak większość osób Ci nie odpowie ile graczy utrzymasz ... Co do plików z tych co wymieniłeś wybrałbym TERENZA, ponieważ są czyste = Najmniej bugów. Quentinosa są fajne, dużo nowości, ale także bugów full, co do reszty nie wypowiadam się, bo nie używałem, ahh i Kocioła też są spoko , jak pisał TEKEN , używałem także też polecam.

Opublikowano

f5

img-Czeres.png


Spodobała ci się moja praca bądź pomogłem ci w czymś bądź człowiekiem i zostaw tego like to nic nie kosztuje a mnie motywuje


Azmal.pl i Theris.pl i iMetin.pl


POLECAM i ZAPRASZAM


Opublikowano

Wypowiem się jako wielokrotny założyciel Serwerów.

 

1GB Ram na bank ci wystarczy, ale na kilka osób... Mój kolega stawiał hamachi na 256 MB, ale grał sam ze strasznymi lagami ;)

 

Pliki Ci ocenie :

 

Quentinios - Pliki polecam, ale dla osób co mają pojęcie o Tworzeniu Serwa. Niedoświadczoną osobę może wyniszczyć psychicznie z powodu dużej ilości bugów.

 

Derin v1/v2 - Najlepsze razem z Terenza pliki. Wiele nowości, stabilne game, bardzo fajne bez bugów.

 

RykoX - Boże... Mają w chuja nowości, aż są kosmiczne, ale są potwornie zbugowane. Polecam tylko doświadczonym.

 

Terenzo. - Świetne pliki. Jedynym mankamentem jest to Game2089, które trzeba wyjebać i wgrać inne :)

Opublikowano

Czyli UP Mówisz Ze 1GB Ramu Wystarczy ? Bo Coś Dużo W Ankiecie NIE Jest

img-Czeres.png


Spodobała ci się moja praca bądź pomogłem ci w czymś bądź człowiekiem i zostaw tego like to nic nie kosztuje a mnie motywuje


Azmal.pl i Theris.pl i iMetin.pl


POLECAM i ZAPRASZAM


Opublikowano

Jako że w ankiecie trzeba odpowiedzieć na wszystkie pytania, a ja nie polecam żadnych w tych plików, tak więc odpowiem w tym poście.

 

1. Żadne, jedyne przeze mnie polecane pliki to By Schittset, resztą można sobie tyłek podetrzeć.

2. Nie

3. Będą lagi i może wywalać CH

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...