Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[[1.5] [40S] [SURVIVAL + FRAKCJE] [WOJNY GILDII] [NON-PREMIUM] [DEDYK 24/7] [OGARNIĘTY] [NO-WL] [AUTORSKIE PLUGINY] - THUNDERCRAFT! - SERWER FROTHIZE


HisYourFace

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg ThunderCraft

informacje.png

strzalka.gifTYP: Survival z gildiami (frakcje)

strzalka.gifSloty: 40 (niedługo 60!)

strzalka.gifIP: s120.csrv.pl:32380

strzalka.gifPotwory: Włączone

strzalka.gifZwierzęta: Włączone

strzalka.gifPvP: Włączone po za spawnem

strzalka.gifPremium: Nie potrzebne :)

strzalka.gifNether: Włączony

strzalka.gifBialaLista: Wyłączona

admini.png

[Właściciel]Frothize & [Właściciel]Seebix

pluginy.png

inf.png

Witamy na serwerze ThunerCraft! Tutaj dopiero zabawa się zaczyna wraz z tym serwerem. Na serwerze mamy losową teleportacje na mapie w obrębie od spawnu 5k kratek (jest ustawiony taki border) Również komendę /spawn można używać raz na 10 minut by nie było aż tak łatwo!
Również na spawnie dostajemy ender chesta (można brać raz na 48 godzin!)
T6Nz9tf.png
Spawn wygląda tak:
ss1Z9av.jpg
HOvXzXg.png
Na serwerze są również dostępne (NIE PRZESADZONE) VIP'y i SVIP'y oraz parę dodatków. Cały system jest automatyczny, wszystkiego się dowiecie na Spawnie!
Również na serwerze jest system gildii! - Na założenie gildii potrzebujemy:
16 diamentów,
16 emeraldów
Dlaczego daliśmy przedmioty na założenie gildii zamiast za darmo?
Ponieważ wiemy jak to jest, jak na serwerze jest tysiąc pięćset sto dziewięćset gild, a chcieliśmy zrobić żeby było kilka, a dobre, potężne.
A x-rayowcy? Jest jakiś anty-xray?
Jasne, że jest!
Na serwerze większość rud wypada z kamienia, a są to:

9T8UBTH.png
Można również wpisać na serwerze komendę /stone!
Działa na to fortuna?
Działa! Na serwerze można zobaczyć wszystko co i jak.
Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do grania na serwerze! :)

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Opublikowano

A według mnie to dobra sprawa ponieważ nie będzie za przeproszeniem najebanych tych gildi od grona..... Będzie kilka a porządnych, a członkowie będą czuć się wyjątkowo dzięki czemu serwer będzie długo działał ponieważ będzie moc rywalizacji itp ;)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Hej jutro wprowadzacie 1.5?

Mamy zamiar wprowadzić :) Jeszcze zobaczymy jak to wszystko wyjdzie ^^

Co do gild - Zostało troszkę zmniejszone na prośbę graczy i jest teraz tak:

Założenie gildii:

- 16 diamentów,

- 16 emeraldów

 

Drop emeraldów z stone z 0,4 został zmniejszony do 0,25 - Mamy zamiar jeszcze do tego dodać np. Ender Perły lub Pałeczki Blaze, co wolicie?

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Opublikowano

Na serwerze zostały dodane 2 autorskie pluginy - Czyszczenie czatu & OX.
Wszystko pięknie działa i mamy nadzieję, że serwer się spodoba! :)
Również działa już fortuna, a więc zapraszamy serdecznie! :)
Można też wbić poprzez minecraft'a 1.5 na tym IP: thundercraftpl.csrv.pl (długo loguje!) - Już niestety nie można, można było, ale już nie działa ;/ Przez najbliższe dni na 1.5 oficjalnie!
A poprzez 1.4.7 na tym: s120.csrv.pl:32380
Zapraszamy wszystkich graczy!

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Opublikowano

Gdyby nie ten Other Drops który mi przeszkadza.. Kurcze no już myślałem że zagram sobie na czystym survival... -.-

Oddawaj Fatrucha , Oddawaj like !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...