Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ]Jakiego championa kupić bez względu na cene


Deo123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak jak w temacie

                                                          6JuGEp.png

                                                     Posty: 50+,100+,150+,200+,250+,500-,1000-,....

Opublikowano

Napisz jaka linie preferujesz/jaki typ postaci bo wiesz,championow jest ponad 100 wiec ciezko mi jest tobie odpowiedziec :)

sstwc.jpg

Opublikowano

najlepiej top albo bot bo mida nie lubię xD

                                                          6JuGEp.png

                                                     Posty: 50+,100+,150+,200+,250+,500-,1000-,....

Opublikowano

Top:
Wukong/Jayce/Renekton-te postacie maja systemy escape,doskok i ciezko z nimi wygrac na topie

Bot:

Miss:

+Ulti aoe

+Zmiejszenie heala

+Zwiekszenie predkosci ataku z w

+Slow z e

+Bardzo duza predkosc ruchu z pasywki.

sstwc.jpg

Opublikowano

Bot:

 

Caitlyn:
+Pułapka
+Q dobre do farmy
+Mały escape
+Slow
+Duży range
+Ulti dobre do dobijania , ale często blokowane
Top:
Vi:
-Ogólnie postać OP
-Świetna na topie/jungli
-Mocne dmg z e oraz r
-Stun z q
-Łatwa farma
Opublikowano

Top: JAX , SHEN

JAx Best champ 1 vs 1

SHEN speed push

 

Bot supp TARIC (stun ,heal ,sciagniecie defa,ulti +dmg dla sojusznikow , LEONA(w skrocie STUN goni STUNA)
ADC : CAIT .EZ

Opublikowano

Mid :

 

Leblanc :

 

+dmg nie z tej ziemi :P

+łatwa w miare do ogarnięcia

+dobry esc.

 

- w tf trudnio sie nią operuje

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano



Kha zix:

+System escape

+Leczenie z w

+Harras z w

+Slow z pasywki

+Niewidzialnosc z ulti

+Redukcja cd e po ulepszeniu

Wukong:

+System escape(niewidzialnosc)

+Doskok

+Harras

+Ulti aoe

+Dobra pasywka w late

Opublikowano

 

 

Top:
Vi:
-Ogólnie postać OP
-Świetna na topie/jungli
-Mocne dmg z e oraz r
-Stun z q
-Łatwa farma
Co do Dmg sie nie zgodze . Największe dmg jest z Q Ponieważ po pełnym naładowaniu zadaje 2x takie same obrażenia jak na minimalnym doladowaniu.
Opublikowano

Soraka:

- dobra na bota jako support

- q przyjemnie farmi

- leczenie

- przywracanie many sojusznikowi

- uciszenie

- ult globalnie leczący

- łatwa i przyjemna

- tania

y526IOx.jpg


Opublikowano

Na topa proponuję ci jaxa :

Plusy:
- "Dodge God" (defensive mastery+Ninja Tabi+jego passive daje mu ponad 30% dodge)

- jeden z najlepszych championów na 3v3 (dobrze nafarmiony potrafi sam zabić 3 przeciwników)
- im dłużej atakuje (bezustannie) tym szybciej i mocniej uderza

- masowy stun zadający dodatkowo średnie obrażenia
- doskok do przeciwnika + wzmocnienie następnego ataku (W) potrafi nieźle harrasowaæ
- posiada escape mechanizm (doskok) pozwalający doskoczyć również do swojego championa/miniona czy warda w celu ucieczki z walki
- szybkość ataku Jax'a wzrasta znacząco, im dłużej atakuje

- dobry na solo topa

- dobry jungler


Minusy:
- bez dodge Jax to papierowy melee carry (wystarczy kupić Divine Sword)
- aby w pełni wykorzystaæ potencjału, Jax musi atakować ten sam cel przez co najmniej 3 ataki, nie zawsze jest to możliwe
- warunkowy stun (aby Jax mógł użyć swojego masowego stuna musi "dodge'nać")

 

Na bota draven :

 

-as z w

-większy dmg z q

-slow z e

- piękna aoe ulta

 

Na mida oczywiście kassadin :

 

- escape z ulti ( co 6 sec. )

- slow z E ( aoe )

- uciszenie z Q ( spory dmg )

- zwiększone ad z W

- passywka z W ( każdy atak przywraca mane , na wrogiego championa mana x3 )

Sashinn_eune_5_5_logo.png

Opublikowano

Polecam Caitlyn :

+ największy ranged w grze
+ Q do sfarmienia minionów
+ pułapki
+ fajne ulti
+ kontruje wiele postaci ADC
- ma manę

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...