Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaką kartę graficzną kupić?


Slazer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jaką kupić kartę graficzną na allegro,mój budżet to 130 zł.

Specyfika komputera to:

 

ATX Bandit Power 400 Wat Model:P4-400
Płyta głowna MSI G41M-SP20
Procesor 2x Intel Pentium®4 CPU 3.20 GHz
Ram 2GB-DDR3
Karta Graficzna Zintegrowana- Intel®G41 Express Chipset

 

Piszę odrazu ,że:

Nie kupię nowego zasilacza i żadnych innych części

Interesuje mnie tylko i wyłącznie karta graficzna,która podejdzie do tego sprzętu

Jak masz pisać posty w stylu słaby komputer itp to lepiej nie pisz bo uznam to jako spam.

Kartę graficzną oczywiście kupić chcę na allegro.

 

 

Moja twórczość:

FishBot:

http://www.speedyshare.com/p8S3X/FishBot.rar

 

Opublikowano

UP mój budżet to 130 zł i raczej więcej nie wyciągnę czekam na inne propozycje kartę chę oczywiście do gier

Moja twórczość:

FishBot:

http://www.speedyshare.com/p8S3X/FishBot.rar

 

Opublikowano

Ok wezmę tego radeona jest tylko jeden problem posiadam stary monitor a dopiero za miesiąc kupie inny.Mój monitor ma kabel z wyjściem D-SUB a ta karta ma inne.Można kupic jakąs przejściówkę?Jeśli tak to jaką i ile ona kosztuje mniej więcej

Moja twórczość:

FishBot:

http://www.speedyshare.com/p8S3X/FishBot.rar

 

Opublikowano

Już nie wiem co robić na innym forum moderator działu komputerów mówi ,że mam kupic gforce 8600 256 mb i ,że będzie aż nadto dla mojego procesora..

Moja twórczość:

FishBot:

http://www.speedyshare.com/p8S3X/FishBot.rar

 

Opublikowano

Czyli nie będzie żadnych problemów podczas grania jeśli kupie 9600 chodzi mi o stabilnośc czy ta karta nie ma zbyt dużej mocy dla mojego kompa?

Moja twórczość:

FishBot:

http://www.speedyshare.com/p8S3X/FishBot.rar

 

Opublikowano

Czyli nie będzie żadnych problemów podczas grania jeśli kupie 9600 chodzi mi o stabilnośc czy ta karta nie ma zbyt dużej mocy dla mojego kompa?

Skoro Ci podali takie to będzie dobtze.

Znają sie na tym.. Tym bardziej, że podałeś im swoje podzespoły więc to pod nie wybrali GPU

26_23_23_logompc.png


Opublikowano

Da radę, karta OK ale bałbym się o zasilacz :D


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

A jeśli bym kupił Gforce 8600 to już bankowo będzie mi komp sprawnie chodzić nie chce tam grać w jakieś nowe gry interesują mnie takie jak:

METIN2

Asasin Cread czy jakoś tak

Batlee File-jakoś tak xD

Gothic 3/4

Need For speed pro street+

Lienage2

Cabal

Moja twórczość:

FishBot:

http://www.speedyshare.com/p8S3X/FishBot.rar

 

Opublikowano

Nie chodzi mi o full ustawieniach przedytem grałem na takim złomie ,że gry nie chciały nawet na Low chodzić.Bf to obojętnie jaki co do karty to kupie jednak gforce 8600(256mb) i +4 GB ramu w jednym slocie i będzie 6 ;)

Moja twórczość:

FishBot:

http://www.speedyshare.com/p8S3X/FishBot.rar

 

Opublikowano

9600gt jest 2x wydjaniejsza od 8600gt. Zasilacz na styk powinien pociagnac 9600gt. Procesor rzeczywiscie slaby, 8600gt bedzie dla niego idealna ale mysle ze lepiej wziasc ta 9600gt, nie jest duzo drozsza od 8600gt a bardziej wydajna. Co do procesora - tutaj bedzie tylko roznica w minimalnym przywieszaniu jak odpalisz lepsza gre.

Opublikowano

Temat uważam za rozwiązany misiek napewno wie co mówi,ostatniecznie wezme 9600.Dzieki wszystkim można zamykać

Moja twórczość:

FishBot:

http://www.speedyshare.com/p8S3X/FishBot.rar

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...