Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ][VPS][MINEZ] ✖HardZ✖ - Jedyny polski MineZ


NccM

Ankieta HardZ  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na tym serwerze?

    • Pewnie, serwer zapowiada si? wspaniale!
    • Zobacz?, ale nie mog? si? zdecydowa?.
    • Zastanowi? si?.
      0
    • Nie zagram.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logohi.png


WSTĘPNE INFORMACJE


Serwer HardZ będzie to nic innego jak po prostu próba stworzenia polskiego serwera MineZ,jeśli nie

grałeś w MineZ/WarZ/DayZ, to ci to wyjaśnić w jak najlepszy i najzrozumialszy sposób, byś zrozumiał trud jaki wkładam w stworzenie tego serwera, oraz zrozumiał jakie emocja daje nam ten tryb gry często zwany 'Zombie Apocalipse'.


A WIĘC TAK...


Jeśli nie grałeś w DayZ, jest to gra skupiona na survivalu.

Gracze rozpoczynają grę z podstawowym wyposażeniem i muszą przeżyć ataki zombie oraz innych graczy,

nie zapominając przy tym o zaspokojeniu swojego głodu czy pragnienia.

Miasta posiadają podstawowe zaopatrzenie, które pomoże nam przeżyć dłużej.

Butelki, które posiadasz mogą zostać wypełnione przez dowolne źródło wody. Mapa jest ręcznie malowana i budowana.

Nie ma ochrony PVP, ale developerzy robią co w ich mocy abyś nie zespawnował się obok innego gracza.

Jedynym mobem jest zombie. Zombie są szybsze od twojego normalnego chodzenia i tylko nieznacznie wolniejsze od sprintu

AI linii wzroku zależy od sposobu poruszania się oraz czy jest dzień czy noc. Ich aggro zależne jest od tego czy skradasz się,

chodzisz czy skaczesz.Jeśli ukrywasz się za ścianą, nie zobaczą cię. Jeśli przejdziesz przez drzwi w celu zgubienia zombie,

będą się starać dostać do ostatniej zapamiętanej lokalizacji,

aby ciebie znaleźć.


INFORMACJE DODATKOWE


Na naszym serwerze znajdziesz prze różne miasta, porty, stacje paliw oraz miejsca katastrof lotniczych,

w których znajdziesz masę amunicji, broni, bandaży, kości, antybiotyków i zbroji.

Całą naszą prace można określić na około 60%, najwięcej pracy zajmie nam stworzenie w 100% autorskiej mapy,

której nie znajdziesz nigdzie w internecie (oprócz zdjęć). Mapa będzie miała rozmiary 7000x7000 kratek,

więc z ucieczką w miejsce gdzie cie nikt nie znajdzie nie będzie tak trudno. Serwer posiada 20 pluginów w tym

autorskie, ale nie jakieś /vip czy informacja po wejściu na serwer, bo to każdy głupi zrobi.

Serwer będzie posiadał również 18 broni, do których będziemy musieli znajdować określoną amunicje.


Ranga VIP będzie posiadała:


~ Ubranie maskujące,

~ Karabin snajperski lub karabin maszynowy,

(Zależy jaki pakiet wykupimy)

~ Sześć magazynków do wybranej broni,

~ Dostęp do komendy /heal, która można używać co 3 minuty,

~ Teleportowanie się za pomocą komendy /tpa <nazwa_gracza>,

~ Możliwość wejścia na serwer, gdy ten jest zapełniony,

~ Widzenie ukrytych administratorów/moderatorów gdy wpiszemy /list,

~ Pisanie kolorowych wiadomości na czacie lub w prywatnej wiadomości,

~ Dostęp do Skrzyń Kresu w celu zachowania ekwipunku,

~ Jako jedyni mogą używać broni premium, więc gdy je stracą

będą one bezużyteczne dla domyślnych rang.


SYSTEM CHORÓB & PRAGNIEŃ & URAZÓW


Krwawienie

Efektu krwawienia możemy doznać poprzez kilka zdarzeń, pierwszym z nich jest:

Zombie - zombiak może nałożyć na nas ten efekt poprzeż uderzenie nas lub odrzucenie.

Gracz - zdarzenia podobne jak u zombiaka, ale tutaj gracz może nas zranić z dużej odległości.

Upadek - cóż rzadko ale zawsze może, chociaż najczęściej przez uderzenie.


Infekcja

W tym przypadku jedynie zombiak może ingerować w ten efekt poprzez uderzenie nas w dotkliwy sposób. Rzadko się zdarza, że z przemoczenia.


Złamanie kończyny

Na naszym serwerze będzie dostępne jak narazie złamanie nogi poprzez silny upadek lub skok. Gdy serwer będzie się rozwijał dodamy też możliwość innych urazów np. zwichnięcie nadgarstka lub skręcenie kostki.


PRZEDMIOTY KTÓRYCH ZASTOSOWANIE WARTO ZNAĆ


warstwa23884.png - W DayZ często nazywany Blood Bag'iem, u nas to po prostu czerwony barwnik służy on do uzupełniania poziomy głodu gdy on jest niski. Możliwość użycia na drugiej osobie.

warstwa33884.png- Tak zwana Maść Rozgrzewająca, ale u nas nie posiada ona takiego zastosowania, służy do leczenia infekcji.

warstwa43884.png - Zwykły Bandaż, służy do zatrzymania efektu krwawienia.

warstwa53884.png - Gracze DayZ nazwali by ten przedmiot Morphine Injector, ale gracze Minecrafta mówią na to po prostu Kość, leczy nasze złamane kończyny.

warstwa613884.png - Nie to nie Bidon, jest to zwykła butelka, którą możemy napełnić w każdym zbiorniku wodnym, uzupełnia nam ona poziom staminy.


SPECYFIKACJA SERWERA


Nazwa serwera: HardZ

Rodzaj serwera: MineZ/ Zombie Survival

IP serwera: (Przed startem)

Ip serwera TS3: (Przed startem)

Strona serwera: Crafftownia.pl

Ilość slotów: 60

PvP: ON

Potwory: Zombie

Zwierzęta: Świnie

Nether: OFF

THE_END: OFF

White-List: OFF

Premium: OFF


PARAMETRY


Pamięć RAM: 6 GB
Procesor: 10x 2,8 Ghz
Dysk twardy: 15 GB
Łącze: 90 Mbps

PLUGINY


AuthMe
Chat Manager
Clear Lag
Essentials
Essentials Spawn
Informator
PermissionEx
Server Log Saver
Server Reloader
World Edit
World Guard
No Cheat Plus
Friends
Reszta niejawna

TEAM SERWERA



ADMINISTRATORZY:
NccM, BamboXxX

TECHNICY:
<Poszukiwany technik>

MODERATORZY:
Pampers, Assasyn


TABELA PARAMETRÓW BRONI
(Za jakiś czas dodam czytelniejszą wersje)


parametrybroni.png

POSTĘP PRAC

Pliki serwerowe: 100%

Mapa: 60%

Strona: 90%

Sklep: 90%

Team Speak 3: 0%

Texture Pack: 100%

Change Log:

19.03.2013 - Z miejsca technika zwolniła się Mandarynka,

została otworzona rekrutacja na posadę technika.

17.03.2013 - Zostały zmienione parametry serwera hostingowego.

10.03.2013 - Dostępna jest już strona serwera pod adresem Crafftownia.pl


PODANIE NA TECHNIKA

Nick:
Wiek (Minimum 15):
Ogarniasz World Paintera:
Ogarniasz Voxel Snipera:
Mikrofon:
Team Speak 3:
Coś o sobie:


PODANIE NA BETA-TESTERA


Nick:
Wiek (Minimum 15):
Team Speak 3 (Obowiązkowy):
Mikrofon (Obowiązkowy):
Staż w Minecrafcie:
Coś o sobie:

DATA STARTU SERWERA NIEOKREŚLONA


Zakaz kopiowania, modyfikowania, udostępniania na inne fora oraz używania w celach prywatnych.

sygnaturanccm.jpg


Opublikowano

Zapraszam do brania udziału w ankiecie, komentowania oraz składania podań na beta-testera.

sygnaturanccm.jpg


Opublikowano

Nick: Sekatura
Wiek (Minimum 15): 15
Team Speak 3 (Obowiązkowy): Rozczarowany
Mikrofon (Obowiązkowy): Jest. ;D
Staż w Minecrafcie: Rok. ;3
Coś o sobie: Jestem Damian pochodzę z okolicy Wrocławia, interesuję się grami, grafiką i bronią białą. Jestem mało rozmowny, tajemniczy, miły, pomocny.

Opublikowano

Nick:Sniperz
Wiek (Minimum 15):15,i mutacja także.
Team Speak 3 (Obowiązkowy):Jest
Mikrofon (Obowiązkowy):Jest
Staż w Minecrafcie:Około 3lata podam dokładniejsze dane od dodania łóżka,kilka dni po tym update.
Coś o sobie:Witam tutaj Sniperz mam 15lat,jestę trolę jeśli angażuje się w coś to się naprawdę tym zajmuje,pochodze z Polski dokładniej Skarszewy, Pomorze. Co by tutaj jeszcze Powiedzieć Jeśli nikt mnie nie denerwuje to jestem opanowany i spokojny.

Jeśli szukacie Budowniczego to moge nim zostać, umiem budować różne budynki itp,zniszczone budowle itp. także.

http://Nie działa mi avatar :<

Opublikowano

Nick: Feromontis

Wiek (Minimum 15): 14,5 ale raczej nie zachowuje się jak "typowy 12latek"

Team Speak 3 (Obowiązkowy): TAK, ewentualnie skype

Mikrofon (Obowiązkowy): TAK

Staż w Minecrafcie: od bety 1.5

Coś o sobie: Mam na imię Rafał, gram w MC od bety 1.5, gram dla zabawy, ale potrafię współpracować, budować dosyć fajne budowle.

Opublikowano

@Refresh

Mapa jest skończona w 60%, oczywiście bez budowli.

 

@Down

Nie wiem czzy też musze składać podanie:)?

Jesteś w administracji więc chyba nie. Prawda?

sygnaturanccm.jpg


Opublikowano

BETA TESTER

 

Nick:Cvaniczek112
Wiek (Minimum 15):15 wiosen
Team Speak 3 (Obowiązkowy):Oczywiście
Mikrofon (Obowiązkowy):Owczywiście
Staż w Minecrafcie:Rok
Coś o sobie:Mam na Imię Jacekk zaciekawił mnie wasz serwer chciałbym zostać betatesterem:3

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kiedy star ? Nie mogę się doczekać :DD Uwielbiam DayZ i na taki serwer właśnie czekałem :)))

EthanaEU2.png

 

CZAS NA ZMIANĘ Z - NA + LICZĘ NA WASZE WSPARCIE.
PAJACYK.PL- wejdź i kliknij :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Nick: TAkiKato
Wiek (Minimum 15): 15 :)
Team Speak 3 (Obowiązkowy): mam
Mikrofon (Obowiązkowy): mam
Staż w Minecrafcie: 4 lata (dokładnie nie wiem ale od alpha)
Coś o sobie: Lubie WarZ i DayZ i od pewnego czasu szukam właśnie MineZ. Liczę na wspólną zabawę podczas naparzania w zombie, a jeżeli miałem tu opisać siebie to nie dzięki. Dbam o swoje dane osobowe :P (PS. czytajcie to jako nie chce mi się)

lawsig_by_tomboyx98-d6t8ri0.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...